[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

به خاطر ما ژاپن را ببرید، روزنامه شیراز نوین

نتونیو رودیگر، مدافع تیم ملی آلمان، از اینکه به اسپانیا نباختند خوشحال بود و از هم تیمی‌اش در رئال خواست که ژاپن را در بازی بعدی ببرند. 
به گزارش«ورزش سه»، به نقل از مارکا، تیم ملی آلمان یکشنبه‌شب برای امیدوار ماندن به صعود باید از اسپانیا امتیاز می‌گرفت و در نهایت موفق به این کار شد. البته شکست آلمان هم باعث نمی‌شد حذف این تیم قطعی شود ولی با تساوی 1-1 ژرمن‌ها امیدوارتر به صعود شدند. آلمان باید در بازی آخر گروهی خود کاستاریکا را ببرد و امیدوار باشد اسپانیا نیز ژاپن را شکست دهد.
آنتونیو رودیگر در پایان بازی رو به دنی کارواخال، مدافع راست اسپانیا و رئال کرد و گفت:«حالا به خاطر ما باید ژاپن را شکست دهید.»
دنی اولمو نیز دیگر بازیکن اسپانیا بود که در پایان بازی در محاصره آلمانی‌ها قرار گرفت. او که برای لایپزیش بازی می‌کند، گفت:«رائوم و کلوسترمان(هم‌تیمی‌های اولمو در لایپزیش) به من گفتند که باید ژاپن را ببرید و من هم پاسخ دادم که در هر مسابقه برای بُرد وارد زمین می‌شویم و برای تساوی بازی نخواهیم کرد. ما برابر آلمان هم بُرد می‌خواستیم و افسوس که نتوانستیم از گل موراتا خوب دفاع کنیم. آلمان تیم خوبی است و به خوبی توانست از اشتباه ما استفاده کند و گل مساوی را بزند.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی