[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

توقف موازی‌کاری اوقاف و شهرداری ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز با تأکید بر تعامل میان دستگاه‌های اجرایی جهت پیشرفت این کلان‌شهر گفت: این همکاری زمینه‌ساز گره‌گشایی از بسیاری موانع بر سر راه پیشرفت است. به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، نشست مشترک مدیریت شهری، اوقاف، اسناد و دادگستری فارس پیرامون به‌روزرسانی اطلاعات مالکان املاک در شهرداری شیراز تشکیل شد.
در این جلسه که محمدحسن‌ اسدی شهردار شیراز، مهدی طاهری رئیس، مهدی نصیری عضو هیئت رئیسه و سید ابراهیم حسینی و غلامعلی ترابی رؤسای کمیسیون‌های «برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک» و «شهرسازی و معماری و هوشمندسازی» شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران کل و معاونین دستگاه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه، دادگستری و سازمان اسناد و املاک فارس و شهرداری شیراز حضور داشتند، بر مسائلی که در مقوله اراضی اوقافی در ماده ۱۰۱ قانون شهرداری‌ها وجود دارد، تبادل نظر شد.
ضرورت رفع مسائل اراضی اوقافی در نقاط مختلف کلان‌شهر شیراز و همدلی و هم‌افزایی با یکدیگر در جهت غلبه بر این مسائل در راستای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان و مبادرت به حل دیگر اولویت‌هایی که در فصل مشترک کاری مدیریت شهری و مدیران و نمایندگان نهادها و دستگاه‌های مدعو وجود دارد، از مهم‌ترین موارد پرداخته شده در 
جلسه بود.
در این جلسه با بررسی تفاهم‌نامه‌های قبلی، بر تشکیل کارگروه مشترکی در این زمینه تأکید شد. شهردار شیراز در این نشست مشترک بر تعامل میان دستگاه‌های اجرایی جهت پیشرفت این کلان‌شهر تأکید و تصریح کرد: این همکاری زمینه‌ساز گره‌گشایی از بسیاری موانع بر سر راه توسعه است.
به گفته اسدی، این تعامل منجر به خدمات‌رسانی بهینه به شهروندان خواهد شد. او بیان کرد: مدیریت شهری شیراز برای حل مسئله اراضی اوقافی اهتمام لازم را انجام می‌دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی