[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

لاریجانی: در شرایط کنونی کشور باید متحد باشیم، روزنامه شیراز نوین

علی لاریجانی تأکید کرد: در شرایط کنونی که دشمن می‌خواهد با تحریم بر کشور فشار بیاورد ما باید با یکدیگر متحد باشیم به‌خصوص در ماه مبارک رمضان که برای این اقدام مناسب است، احزاب سیاسی و گروه‌ها اختلافات را کنار بگذارند.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در مراسم بهره‌برداری از دو پروژه طرح گازی در روستای وشنوه از توابع شهر قم، با اشاره به خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و اعمال تحریم‌های اقتصادی علیه ایران گفت: بسیاری از کشورها اقدام این کشور را تقبیح کردند و این اقدام مورد حمایت اتحادیه اروپا نبود.
وی با بیان اینکه چین و روسیه اصلاً این اقدام را قبول ندارند، ادامه داد: از یک توافق بین‌المللی نمی‌توان به صورت یک‌طرفه خارج شد.
لاریجانی بیان کرد: کشورهای سفله منطقه‌ به خاطر عناد با ایران، رییس‌جمهور تاجر آمریکا را با پول خرید تا آبروی خودش و کشورش را یک‌جا ببرد.
وی تأکید کرد: ما باید در شرایط کنونی که دشمن می‌خواهد با تحریم بر کشور فشار بیاورد با یکدیگر اتحاد داشته باشیم به‌خصوص در ماه مبارک رمضان که برای این اقدام مناسب است، احزاب سیاسی و گروه‌ها اختلافات را کنار بگذارند.
رییس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به استراتژی آمریکا در قبال ایران اشاره کرد و گفت: تمام حرف‌های پمپئو دارای کوچک‌ترین عقلانیت نیست و نشان داد تنها یک سیاستمدار چاق است که بلوغ سیاسی در اندازه یک دیپلمات هم ندارد.
وی با اشاره به حوادث اخیر شهر کازرون گفت: این حادثه از روی بی‌تدبیری بود و مسئولان باید این موضوع را از قبل با مردم طرح می‌کردند، اما نکته جالب پیام وزیر خارجه آمریکا درباره این قضیه بود که او را به وجد آورد تا نشان دهد او بی‌عقل است.
لاریجانی با گرامی‌داشت سالروز آزادسازی خرمشهر بیان کرد: فتح خرمشهر تنها فتح یک سرزمین نبود بلکه یک تحول بزرگ در نگرش کشورها به ملت ایران بود به این معنی که با این مردم نمی‌توانند هرگونه که می‌خواهند رفتار کنند.
وی ادامه داد: در یک‌سالی که بنی‌صدر رییس جمهور بود، به‌جای ایجاد وفاق تخم نفاق در کشور می‌پاشید و باعث شد حتی نتوانیم یک منطقه کوچک از عراقی‌ها پس بگیریم.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وقتی که امام این آدم مزاحم و اختلاف‌افکن را کنار گذاشت و بسیج و سپاه روی کار آمدند وفاق ایجاد شد و همین عامل پیروزی در خرمشهر بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی