[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
شما در این روزها دارای ایده‌ها و نظرهای تازه‌ای هستید، اما برای پیشبرد اهدافتان به کمک شخص یا اشخاصی احتیاج دارید، زیرا در این صورت با اطمینان بیشتری مسیر پیشرفت را طی می‌کنید. توصیه می‌کنیم هرچه زودتر اقدام کنید، زیرا سکون و بی‌حرکتی باعث می‌شود انگیزه اولیه در راه ترقی را از دست بدهید. ت برای رسیدن به قله باید تلاش زیادی کنید، زیرا قله‌ای که موردنظر شماست، قله خیلی مرتفعی است.
اردیبهشت
شما انسانی هستید که خیلی زود خود را با شرایط روز وفق می‌دهید. هیچ‌گاه از روزمرگی هفته‌هایتان خسته نمی‌شوید، زیرا با برنامه‌های مختلفی که برای هر روزتان دارید، هر روز از روز قبلی متفاوت می‌شود. فعالیت‌ها و افکار مثبتی که این روزها دارید باعث می‌شود بیش از پیش حرکتتان سریع شود. شما به دلیل اخلاق خاصی که دارید محبوب همگان هستید.
خرداد
فعالیت‌هایی که در این روزهای اخیر انجام داده‌اید باعث شده تا حدودی گیج و گمراه شوید. بهتر است قبل از ادامه مسیر در ابتدا به آینده فعالیت‌هایتان نظری داشته باشید، یا یک برنامه‌ریزی کوتاه مدت داشته باشید و بعد پیش بروید تا بیش از این گمراه نشوید. از افرادی که در این زمینه دارای تجربه هستند کمک بگیرید، زیرا اگر بدون مشورت به کارهایتان ادامه بدهید، فعالیت‌هایتان دیگر لذتی برایتان ندارد.
تیر
این اواخر مدام در سکوت به سر می‌برید و گوشه‌گیر و منزوی شده‌اید. بهتر است کلبه تنهایی خود را هرچه زودتر ترک کنید. اگر به این کار خود ادامه دهید دچار افسردگی شدید می‌شوید. علاوه بر افسردگی، اطرافیانتان نیز از شما گریزان می‌شوند و بعد از مدتی، این موضوع تأثیری فوق‌العاده منفی بر روحیات شما دارد. در دنیای واقعی زندگی کنید، رویاها فقط در خواب هستند.
مرداد
زندگی چشم‌اندازهای جدیدی به شما نشان می‌دهد. بهتر است چشمان خود را برای دیدن این مناظر آماده کنید. در گذشته سرنوشت شرایط سختی را به شما تحمیل کرده بود، اما این روزها پاداش صبر خود را خواهید گرفت. دنیا دوباره محدودیت‌هایی برای شما در نظر گرفته است، اما اگر با صبر و استقامت همیشگی‌تان پیش بروید، پاداشی که در مرحله بعد می‌گیرید خیلی بزرگ‌تر خواهد بود.
شهریور
امروز روز خوبی برای شما است. کارهایی که غیرممکن می‌پنداشتید برایتان ممکن می‌شود. احتیاجی به سخت کار کردن نیست، گاهی هم وقت خود را به تفریح و استراحت اختصاص دهید. شخصیت منحصر به فرد شما خوشبختی را به سمتتان جذب می‌کند و به آنچه لایق آن هستید خواهید رسید. افرادی که در این روز با شما ارتباط دارند نیز در این خوشبختی سهیم خواهند شد.
مهر
شما فکر می‌کنید مدام سختی‌ها و مشکلات دنیا در هر روز و هر ساعت فقط به سر شما می‌ریزد. بهتر است عاقلانه و منطقی به زندگی‌تان بنگرید نه اینکه مدام با احساساتتان تصمیم بگیرید، زیرا علت تمام مشکلاتتان همین موضوع است که شما احساس را در تمام تصمیم‌گیری‌های مهمتان جایگزین عقل کرده‌اید. توصیه می‌کنیم تا بیش از این آسیب ندیده‌اید این کار را ترک کنید.
آبان
اطرافیانتان‌ ارزش و حد شما را نمی‌دانند، اما در روزهای آینده موضوعی پیش می‌آید تا دیگران به ارزش شما در زندگی پی ببرند. البته شما از اینکه اطرافیانتان شما را نادیده می‌گیرند دچار ناراحتی‌ها و حساسیت‌های زیادی شده‌اید، اما نگران نباشید زیرا ارزش شما بر همگان فاش خواهد شد. مانند همیشه به راه خود ادامه دهید. سعی کنید تمجید دیگران از شما یا حضورشان در زندگی برایتان ارزش کمتری پیدا کند.
آذر
این روزها به اطراف و موقعیت‌هایی که برایتان پیش می‌آید با نگاه بی‌تفاوتی می‌نگرید، به همین دلیل بسیاری از شانس‌ها یا موقعیت‌هایی که روزها یا حتی سال‌ها منتظر آنها بودید بدون اینکه شما متوجه باشید از بین رفته‌اند. از زندگی روزمره‌تان خیلی فاصله گرفته‌اید. توصیه می‌کنیم فعالیت‌های روزمره‌تان را دوباره از سر بگیرید تا به ریتم زندگی سابقتان برگردید.
دی
شما می‌خواهید فعالیت‌های تازه‌ای آغاز نمایید، اما به دلیل اینکه مهارت‌های لازم برای شروع و ادامه کار را ندارید، گیج و سردرگم شده‌اید و نمی‌دانید باید چه کرد. زیرا برای کار خاصی که می‌خواهید آغاز کنید داشتن این مهارت‌ها الزامی ‌است. توصیه می‌کنیم به جای اینکه در کارهایتان دچار سردرگمی ‌شوید از شخصی که دارای بینش و مهارت کافی است کمک بگیرید و از تجارب او استفاده کنید.
بهمن
اگرچه روزهای شلوغی را می‌گذرانید، یادتان باشد نتیجه آن رضایت‌بخش است. پس دست از تلاش برندارید و تا رسیدن به هدفتان از پای ننشینید. کاری را شروع کرده‌اید اما در مورد ادامه آن تردید دارید. بهتر است از اطرافیانتان بخواهید شما را در این راه همراهی کنند. آن‌وقت انگیزه بیشتری برای ادامه پیدا خواهید کرد. نگرانی شما در مورد مسائل مالی، نابجا است.
اسفند
شما در سابق برای طی کردن مسیر زندگی‌تان با برنامه‌ریزی و طرح بیشتری پیش می‌رفتید. می‌توان گفت تمام اقداماتی که انجام می‌دادید حساب شده بود اما این روزها تمام کارهایتان را با بی‌برنامگی و عجله انجام می‌دهید. به همین دلیل دچار اضطراب و تشویش بسیاری شده‌اید. برای اینکه به وضعیت سابق برگردید توصیه می‌کنیم به زندگی قبل خود ادامه دهید تا آرامش بیشتری به دست بیاورید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی