[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۷
  • دوره جدید

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز خبر داد: مدیریت پسماند با ظرفیت دانش‌آموزی ، روزنامه شیراز نوین

خوشبخت گفت: سازمان مدیریت پسماند در راستای مدیریت پسماند‌ها از جمله کاهش تولید پسماند و تفکیک از پسماند‌های تر و خشک، رعایت جمع آوری پسماند و عدم استفاده از کیسه‌های پلاستیکی، اقدام به آموزش مدیریت پسماند درب منازل شهروندان، اصناف، ادارات و مدارس به صورت چهره به چهره می‌کند.
وی اظهار داشت: کارشناسان آموزش سازمان مدیریت پسماند با مراجعه به مدارس و مهدکودک‌ها اقدام به آموزش مدیریت پسماند به دانش‌آموزان مقطع اول تا ششم ابتدایی به وسیله ابزارهای آموزشی از قبیل کتاب، بنرهای آموزشی و اجرای نمایش عروسکی در مهدکودک‌ها و مدارس می‌کند و دانش‌آموزان و کودکان با این ابزارهای تفکیک از مبدأ پسماند‌ها و بازیافت آن‌ها در مدرسه و منازل آشنا شده و آموزش می‌بینند. وی ادامه داد: از دانش آموزان در مقاطع اول تا ششم ابتدایی که با مشارکت فعال در برنامه‌های مدیریت پسماند در مبدأ شرکت می‌کنند، تقدیر می‌گردد.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز، خوشبخت در پایان ضمن تقدیر از مربیان و دانش‌آموزانی که در این زمینه با سازمان همکاری داشتند، ابراز امیدواری کرد که هر هفته از شهروندان، اصناف و دانش آموزانی که در زمینه مدیریت پسماند‌ها در مبدأ با این سازمان همکاری کنند، تقدیر می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی