[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۲
  • دوره جدید

کشف ۶۰‌میلیارد کالای قاچاق در فارس ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌استان فارس از کشف بالغ بر 60‌میلیارد ریال کالای قاچاق در نتیجه اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در این استان خبر داد. 
سردار «احمد علی گودرزی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: طرح ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی 72ساعت گذشته توسط مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی و سایر رده‌های انتظامی‌استان، اجرایی شد.
وی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح، 91‌دستگاه خودرو سبک و سنگین توقیف و با تلاش مأموران انتظامی‌118متهم شناسایی و دستگیر شدند.
این مقام ارشد انتظامی‌استان فارس با بیان اینکه در بازرسی از این خودروها مقادیر زیادی انواع کالای قاچاق کشف شد افزود: ارزش محموله‌های قاچاق کشف شده بالغ بر 60‌میلیارد ریال برآورد شده است.
سردار گودرزی تصریح کرد: طی دو ماه اول سال جاری بالغ بر 35میلیارد تومان کالای قاچاق در استان فارس کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 32‌درصد افزایش داشته است؛ در این مدت 739‌دستگاه خودرو توقیف و یک هزار و 354‌متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده‌اند.
وی در پایان تأکید کرد: مأموران انتظامی‌استان فارس در اجرای منویات مقام معظم رهبری در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی