[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز ماه با ویژگی ترغیب کنندگی به نشانه شما بازگشته است، از این رو می‌توانید هیجانی را که اکنون در جریان است احساس کنید. به جای اینکه موانع را ببینید، فقط می‌توانید به هر طرف که نگاه می‌کنید فرصت‌هایی را که گسترده‌اند ببینید. به خاطر سختی‌هایی که در مسیر پیش‌رو انتظارتان را می‌کشند نگران نباشید؛ فقط هدف و مقصدتان را مجسم کنید، طوری که انگار همین لحظه به آن رسیده‌اید.
اردیبهشت
اگرچه خط پایان مسابقه قابل مشاهده است، اما تصمیم دارید با حداکثر سرعت و به شکلی توقف ناپذیر ادامه مسیر را طی کنید. خوشبختانه حواستان کاملاً جمع است، زیرا متوجه بازی نور شده‌اید که خط پایان را خیلی نزدیک‌تر از آنچه هست نشان می‌دهد. اما دلیلی ندارد امیدتان را از دست بدهید؛ فقط سرعت خود را طوری تنظیم کنید که بتوانید ادامه مسیر را نیز طی کنید.
خرداد
امروز ممکن است کسی مقام شما را خیلی بالاتر از آنچه هست ببرد، اما فکر خوبی نیست که فریب این ترفیع دروغین را بخورید. به جای اینکه سعی کنید رهبر گروه باشید، به نفعتان است که وابستگی‌ها را رها کنید تا کنترل خود را به دست بگیرید. زمانی احساس خشنودی خواهید کرد که خودتان عضوی فعال در گروه باشید، پس سعی نکنید برای به دست آوردن رهبری گروه بجنگید.
تیر
دوست ندارید از پوسته‌ای که به دور خود کشیده‌اید بیرون بیایید، اما اکنون وظیفه‌ای به عهده شماست و دیگران چشم به راهنمایی‌هایتان دوخته‌اند و از شما انتظار دارند کمی از دانایی خود را با آنها در میان بگذارید. خودتان علاقه چندانی ندارید افکارتان را با دیگران در میان بگذارید یا حتی مسئولیت‌های جدید به دوشتان گذاشته شود.
مرداد
امروز موفقیت از آن شماست، البته اگر بتوانید بین نقشه‌های بزرگی که در سر دارید و محدودیت‌های شرایط فعلی تعادل مناسبی را برقرار سازید. متأسفانه ممکن است بیش از حد به افکارتان علاقه نشان دهید، تا جایی که شاید کم بیاورید و نتوانید انتظارات دیگران را برآورده سازید. اگر خواسته‌های دور و درازی دارید، پس بدانید فقط در صورت متعادل ساختن آرزوهایتان است که می‌توانید به آنها دست پیدا کنید.
شهریور
مهم‌ترین مسئله امروز، مشارکت و همکاری با دیگران است؛ حالا این مشارکت به هر ترتیبی که می‌خواهد باشد. اما ممکن است در یکی از رابطه‌هایتان با دیگران با شرایط پیچیده‌ای روبرو شوید، زیرا به نظر می‌رسد تعادل قدرت در این رابطه به هم خورده است. ممکن است آن قدر شیفته پتانسیل‌های کاری این فرد خوش‌بین شده باشید که بیش از آنچه لازم است به او قدرت کنترل و مدیریت دهید.
مهر
امروز ممکن است کسی به سراغتان بیاید که ایده‌های جالبی در سر دارد و حتی شاید شما را متقاعد سازد. ممکن است این قدر هوس ماجراجویی کرده باشید که بدون فکر کردن به همه جوانب و بررسی جزییات با این شخص موافقت کنید. به خاطر داشته باشید که امروز از نظر ذهنی بسیار مستعد پذیرش خیالات بزرگ و دور و دراز هستید. قبل از اینکه وارد عمل شوید خوب فکر کنید.
آبان
ممکن است به تازگی وقفه‌ای در انجام کارهای روزانه خود تجربه کرده باشید. اما حالا دلتان می‌خواهد دوباره به همان درگیری‌های روزمره بازگردید و همه چیز مثل قبل شود. اما به جای اینکه سعی کنید همان برنامه‌های گذشته را مجدداً تکرار کنید، بهتر است نگاهی دقیق به فرصتی که در اختیارتان قرار گرفته بیندازید، شاید بتوانید بعضی چیزها را تغییر دهید و به این ترتیب از مشکلات پیش‌رو عبور کنید.
آذر
فکر خوبی نیست که علاقه و اشتیاقتان را محدود کنید، زیرا امروز ماه با سرعت به سمت صورت فلکی حمل با نماد قوچ در حرکت است و از طرفی به پنجمین خانه در نشانه شما یعنی خانه خلاقیت‌ها وارد می شود. دوست ندارید صبر کنید تا چراغ راهنمایی سبز شود، بلکه می‌خواهید همین حالا پدال گاز را با تمام قدرت فشار دهید. متأسفانه این شتاب گرفتن سریع، فرصت‌های موفقیت را از شما سلب می کند.
دی
ممکن است به خاطر اینکه وقت کافی صرف نکرده‌اید تا گام بعدی را مشخص کنید، احساس نگرانی به سراغتان بیاید. اینکه فکر کنید در گذشته به اندازه کافی پشتکار نشان داده‌اید چیزی را عوض نمی‌کند، اکنون زمان دیگری است. سعی کنید به کارهایی فکر کنید که می‌توانند بر شغلی که دارید تأثیر مثبت بگذارند. به خاطر داشته باشید بهتر است رویکردی مثبت و خوش‌بینانه در پیش بگیرید.
بهمن
امروز به احتمال زیاد فرصت فراغت نخواهید داشت، زیرا این روزها مجموعه‌ای طویل از کار و درگیری در زندگی خود به وجود آورده‌اید. متأسفانه اگر به میزان انرژی مصرفی خود توجه نکنید، ممکن است با مشکل روبرو شوید. صبر نکنید تا واقعیتی که انتظارش را ندارید مانع راهتان شود. بهتر است قبل از مواجه با مشکلات از سرعت خود بکاهید، به این ترتیب می‌توانید از لذت‌هایی که در لحظه وجود دارند نهایت استفاده را ببرید.
اسفند
صبح امروز ماه صورت فلکی حوت را ترک می‌کند و از این جهت احساس خواهید کرد که باید انتظار تغییراتی را در مسیر پیش‌رو داشته باشید. اما خیال‌پردازی‌های شما همچنان ادامه پیدا می‌کنند، زیرا نپتون با ویژگی خیال‌پردازی تمام روز را در نشانه شما فعال باقی می‌ماند. دوست دارید کاری انجام دهید که دوام و پایداری داشته باشد. اما اشتباه نکنید، فکر نکنید می‌توانید رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی