[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در شهرستان اقلید، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شهرستان اقلید از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری 28‌نفر خرده فروش مواد مخدر و کشف بیش از 51‌هزار نخ سیگار قاچاق خبر داد. 
سرهنگ « خسرو رزمجویی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و به منظور بالا بردن احساس امنیت در سطح جامعه در شهرستان اقلید به مرحله اجرا درآمد. 
وی افزود: در اجرای این طرح مأموران، 16گرم هروئین، 7گرم شیشه، 733گرم تریاک، 19گرم شیره تریاک، 62گرم سوخته تریاک و 7 عدد آلات استعمال مواد مخدر کشف و در این خصوص 28نفر خرده فروش را دستگیر کردند.
سرهنگ رزمجویی با اشاره به کشف 51هزار و 400نخ سیگار قاچاق و 7 هزار و 680عدد مواد محترقه در اجرای این طرح خاطر نشان‌کرد: در این خصوص نیز 40‌دستگاه خودرو و 180‌دستگاه موتورسیکلت متخلف نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اقلید، هدف از اجرای این طرح را ارتقای آسایش شهروندان و تنگ کردن عرصه برای افراد سود‌جو عنوان کرد و ضمن تشکر از همکاری و مشارکت مردم در برقراری نظم و امنیت گفت: از شهروندان درخواست می‌شود هرگونه موارد مشکوک را سریعاً با پلیس در میان بگذارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی