[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز از آن روزهایی است که احساسات درونی‌تان خیلی قوی عمل می‌کنند، به همین دلیل بهتر است از بودن در کنار افرادی که حال و هوایی مغموم و افسرده دارند خودداری کنید، زیرا این حالت‌ها و احساسات آنها به شما هم منتقل خواهد شد و می‌توانند روز به این زیبایی را برای شما به کابوس تبدیل کنند. یک نفر با حرفی که زده ذهن شما را حسابی درگیر کرده و نمی‌توانید آرام بنشینید و دائم به فکر شنیده‌هایتان هستید.
اردیبهشت
نارضایتی از نتیجه برخی کارهایی که این اواخر انجام داده‌اید و تأخیر در رسیدن به بعضی اهدافتان، باعث شده به فکر انجام کار دیگری بیفتید که در آن توانایی و مهارت بیشتری داشته باشید. بهتر است کمی دست نگه دارید و نگاهی منطقی‌تر به شرایط موجود داشته باشید. شاید با در نظر گرفتن موانعی که سر راهتان بوده‌اند همین مقدار از پیشرفت هم قابل توجه و ارزشمند باشد و شما دارید در حق خودتان بی‌انصافی می‌کنید.
خرداد
نارضایتی از شغلتان شما را در فشار و استرس قرار داده و در فکر ایجاد تغییرات کلی در کارتان هستید. شاید این کار درستی باشد، شاید هم نباشد! گزینه‌هایی که دارید را به دقت بررسی کنید و ببینید چه احساسی به آنها دارید. پیش از آن که تصمیم‌گیری کنید چند روز دست نگه دارید و پس از آن تصمیم نهایی‌تان را بگیرید. اگر به دنبال اطلاعات خاصی می‌گردید از تکنولوژی مدرن استفاده کنید.
تیر
خبرهای ناراحت کننده‌ای که از راه دور به گوشتان خواهند رسید ممکن است باعث ناراحتی و حتی کمی افسردگی شما شود. شاید دلتان بخواهد خودتان را از جمع کنار کشیده و در گوشه‌ای خلوت کرده و به این موضوع فکر کنید، اما این قطعاً بهترین کاری که می‌توانید بکنید نخواهد بود. در چنین موقعیت‌هایی بهترین کاری که می‌تواند باعث آرامش شما بشود، انجام کارهایتان است.
مرداد
امروز شاید یکی از دوستانتان بیمار باشد و باعث نگرانی شدید شما شود. شاید هم یکی از اهدافی که رسیدن به آن برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است با تأخیر مواجه شود و این موضوع باعث آشفتگی‌تان شود. وضعیت مالی‌تان هم از طرف دیگر ذهنتان را به خود مشغول کرده است. امروز نمی‌توانید به راحتی با هیچ‌کس ارتباط برقرار کنید و احساس می‌کنید باید در جمع دوستان و آشنایان خود تغییراتی ایجاد کنید.
شهریور
امروز سوءتفاهم‌هایی که ایجاد می‌شوند یا اطلاعات اشتباهی که به دستتان می‌رسند ممکن است باعث شوند نسبت به شخصی که دوست دارید دچار تردید شده یا تصمیم اشتباهی در مورد رابطه‌تان بگیرید. این مسئله خیلی جدی‌تر از آن است که بخواهید یک‌شبه در مورد آن تصمیم بگیرید. کمی به خودتان وقت بدهید، به احتمال زیاد تردیدهایتان بیهوده هستند.
مهر
تا جایی که می‌توانید امروز استراحت کرده و به خودتان سخت نگیرید. امروز روز خوبی برای مهمانی گرفتن، شرکت در جمع‌های خیلی شلوغ و شروع کارها و پروژه‌های جدید نخواهد بود. موفق نبودن در برقراری ارتباط با دیگران ممکن است سوءتفاهم‌هایی بین شما و آنها ایجاد کند و دلخوری‌هایی به وجود بیاورد. سعی کنید خونسردی‌تان را حفظ کرده و بیش از اندازه به حرف‌های دیگران فکر نکنید.
آبان

امروز ممکن است با دیدن یک رویای بد از خواب بپرید و از همان صبح حالتان کمی به هم بریزد و تمام روز را نگران باشید که این خواب‌ها به چه معنایی بوده‌اند و نکند قرار است اتفاق بدی بیفتد. به این چیزها فکر نکنید و سعی کنید فراموششان کنید. به احتمال خیلی زیاد این خواب‌ها ناشی از پرخوری‌های شب گذشته یا خوابیدن زیاد هستند و هیچ معنای خاصی در ورای آنها نهفته نیست.
آذر
شاید مشکلاتی در ساختمان منزلتان پیش بیاید و خانه‌تان نیاز به تعمیراتی در زمینه برق‌کشی یا لوله‌کشی داشته باشد. بهتر است برای حل این مشکل از نیروی متخصص کمک گرفته و خودتان را درگیر آن نکنید، زیرا علاوه بر اینکه ممکن است به دلیل نداشتن مهارت‌های کافی اوضاع را بدتر کنید، با این کار به جای استراحت، وقتتان را صرف کاری وقت‌گیر و خسته کننده خواهید کرد.
دی
اگر امروز مهمان‌های زیادی به خانه‌تان آمدند اصلاً تعجب نکنید. یکی از اعضای خانواده، دوستان یا حتی همکارانتان برای درد دل کردن در مورد مشکلاتی که دارد به دیدنتان خواهد آمد. چند نفر از دوستان قدیمی‌تان بدون قرار قبلی ناگهان زنگ زده و می‌گویند دارند به خانه شما می‌آیند و یا شاید هم خواهر و برادرهایتان تصمیم بگیرند امشب در خانه شما دور هم جمع شوند.
بهمن
امروز کمی احساس دلتنگی و افسردگی می‌کنید. شاید حتی در اهداف و توانایی‌های خود دچار تردید شده باشید. اجازه ندهید این احساسات بیهوده حال و هوای شما را به هم ریخته و روز تعطیلتان را خراب کنند. همه چیز در واقع خیلی بهتر از آن چیزی است که شما در حال حاضر فکر می‌کنید، ولی امروز شما خیلی راحت از کاه برای خودتان کوه درست می‌کنید.
اسفند
امروز حرف زدن با دوستان و اعضای خانواده‌تان به راحتی همیشه پیش نخواهد رفت. در واقع، یک نگرانی و دغدغه درونی ناگهان شما را به خود مشغول کرده و در عالم خودتان فرو برده و نمی‌گذارد با دیگران ارتباط برقرار کنید. شاید بخواهید این فکر‌ها و نگرانی‌ها را با کار کردن از سر خودتان بیرون کنید، اما دقیقاً ندانید چطور باید خودتان را سرگرم نگه دارید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی