[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

حرف آخر دشان درباره کریم ، روزنامه شیراز نوین

دیدیه دشان در نشست خبری بازی با تونس، درهای تیم ملی فرانسه را به روی کریم بنزما بست و گفت که او به دلیل مصدومیت شانس بازی در جام جهانی را ندارد. دشان حرف آخر را در مورد کریم بنزما زد
به گزارش «ورزش سه»، تیم ملی فرانسه هر دو بازی قبلی خود را پیروز شده و صعودش به دور بعد جام جهانی قطعی است. فرانسه امروز باید برابر تونس قرار بگیرد در حالی که شایعاتی مبنی بر بازگشت کریم بنزما به گوش می‌رسد. گفته شده مصدومیت کریم بهبود یافته و چون نام او از فهرست خارج نشده، می‌تواند به اردو برگردد.
دیدیه دشان، مربی فرانسه، در نشست خبری دیروز خود و در واکنش به ‌این شایعه گفت:«به ‌این موضوع فکر نمی‌کنم و ذهن من درگیر مسائلی دیگر است. نمی‌دانم در مورد کریم چه می‌گویند ولی همه شرایط او را می‌دانیم و ‌اینکه برای بهبودی چقدر زمان نیاز دارد. با کریم پس از ‌اینکه اردو را ترک کرد حرف زدم و دلیل ‌این سؤالات را متوجه نمی‌شوم. با ‌این سؤال می‌خواهید به چه چیز برسید؟ تمرکز من روی بازیکنانی است که در اختیار دارم. شما اگر دوست دارید می‌توانید در مورد بازگشت بنزما خیال‌پردازی و بحث کنید. در مورد مسائلی که باعث برهم خوردن تمرکزمان می‌شود، نظر نخواهم داد.»
استراحت دادن به بازیکنان اصلی:«تغییراتی در ترکیب اصلی خواهیم داشت ولی ‌اینجا در موردش حرف نمی‌زنم چون نمی‌خواهم کار حریف را ساده کنم.»
دشان در مورد ‌اینکه امباپه برای رقابت آقای گلی امروز هم بازی خواهد کرد یا خیر، گفت:«نه شما می‌دانید و نه من. کیلیان مغرور نیست و تیم را به خودش ترجیح می‌دهد. همه می‌خواهند امروز بازی کنند و‌ این فقط مربوط به امباپه نیست، او بازیکنی بسیار تعیین کننده است.»
نسل جدید فوتبال فرانسه:«در تیم بازیکنانی داریم که تجربه جام جهانی ندارند ولی آن قدر باکیفیت هستند که مستحق حضور در تیم ملی باشند. همه در بهترین باشگاه‌ها بازی می‌کنند و تیمی ‌متشکل از جوانان و باتجربه‌ها هستیم.»
نقش گریزمان در تیم:«آنتوان در هر دو بازی اخیر به میدان رفته و می‌توانید آن‌ها را دوباره تماشا کنید و ببینید او چه نقشی دارد. گریزمان از لحاظ ذهنی و بدنی روی فرم است و در هر دو فاز تهاجمی‌ و دفاعی بازیکنی مؤثر است.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی