[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۱
  • دوره جدید

ایران ۲۰۰۶؛ بهترین لباس آسیایی تاریخ جام جهانی؟ ، روزنامه شیراز نوین

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی بهترین لباس‌های تاریخ جام جهانی پرداخته و در پایان، از کاربرانش خواسته تا زیباترین کیت تیم‌های آسیایی در تاریخ جام جهانی را انتخاب کنند. کمتر از دو هفته تا آغاز جام جهانی 2018 فاصله داریم و تبِ فوتبال و جام جهانی، به همه جای دنیا رسیده است. از این رو کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی شکیل‌ترین البسه تیم‌های آسیایی در تاریخ جام جهانی را بررسی کرده که یکی از این لباس‌های زیبا، پیراهن تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 است.
 ایران در 2006 برای سومین‌بار راهی این مسابقات شد و در آلمان، پیراهن‌های پوما را بر تن کرد. کیت تیم ملی در آن مسابقات باوجود سادگی، زیبایی و جذابیت بسیاری داشت اما با این حال، با انتقاداتی از داخل کشور روبرو شد.
 در این گزارش، پیراهن تیم ملی عربستان 1994، ژاپن 1998، کره جنوبی 2002، ایران 2006 و استرالیا 2010 به عنوان برترین لباس‌ها معرفی شده‌اند.
 ای اف سی درباره کیت ایران نوشت: کیت تیم ملی کره و عربستان به دلیل موفقیت در جام جهانی در آرشیو برترین لباس‌های ملی در جام جهانی انتخاب شد اما پیراهن ایران در 2006 به خاطر ویژگی‌های زیباشناسی به این لیست راه یافت، هرچند ایران در جام جهانی آلمان حضور موفق و لذت بخشی نداشت.
در ادامه آمده است: پوما برای دومین بار پس از سال 98 کیت جام جهانی ایران را تأمین کرد. در 2006 با طراحی ساده و امتداد خطوط سبز از آستین و شورت تمام سفید، لباسی ظریف برای ایران طراحی کرد. در سمت چپ لوگوی فدراسیون فوتبال قرار داشت و در سمت راست شماره بازیکنان، لوگوی پوما نیز در وسط قرار داشت. این شرکت آلمانی یقه سفید را برای پیراهن انتخاب کرد.
 در پایان این مطلب ای اف سی از کاربرانش خواست بهترین لباس جام جهانی را از بین این گزینه‌ها انتخاب کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی