[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

خط آتش ۸۰ میلیاردی الاهلی برابر استقلال، روزنامه شیراز نوین

ورزش سه: حضور 4 بازیکن گران قیمت در خط آتش الاهلی برابر آبی‌های پایتخت نشان می‌دهد که شاگردان منصوریان برابر الاهلی کار سختی خواهند داشت.
اولین حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ امارات و قاره آسیا را در اختیار دارد. الاهلی امارات از ستاره‌هایی در خط حمله خود بهره می‌برد که آبی پوشان قطعاً برای مهار آنها با دردسرهای بزرگی رو به رو خواهند بود. در ادامه با خط حمله خطرناک این تیم آشنا خواهیم شد:
اورتون ریبریو؛ طراح و گران‌قیمت
هافبک مهاجم 12میلیون یورویی الاهلی که سابقه بازی در لیگ برزیل و تیم ملی این کشور را در کارنامه خود دارد، ستاره اول این تیم به شمار می‌رود. این بازیکن که سابقه بازی در کورینتیانس و کوریتیبا را دارد، سال گذشته از کروزیرو به الاهلی پیوست. این هافبک طراح 27ساله و چپ پا مغز متفکر حملات الاهلی است و خط میانی آبی‌ها که برابر ژاوی نمایش خوبی داشتند، حالا یک آزمون دیگر پیش روی خود دارد.
جیان؛ غنایی همیشه خطرناک
مهاجم غنایی که به صورت قرضی در این تیم حضور دارد، برابر تیم‌های ایرانی خاطرات خوبی دارد و بارها دروازه نمایندگان ایران را باز کرده است. این بازیکن مطرح غنایی که سابقه بازی در ساندرلند، اودینزه و رن فرانسه را در کارنامه خود دارد، یکی از بهترین مهاجمان سال های گذشته فوتبال آسیا به شمار می‌رود اما این بازیکن نیز احتمالاً دیدار با استقلال را از روی نیمکت آغاز کند.
احمد خلیل؛ جنگ با بهترین بازیکن سال آسیا
بهترین بازیکن آسیا در سال 2015 یکی از بهترین بازیکنان فوتبال امارات در این تیم است. احمد خلیل که بازیکن فیکس و اصلی الاهلی به شمار می‌رود، در 15بازی لیگ امارات، 10گل برای این تیم به ثمر رسانده و مهاجم فیکس قرمزپوشان به شمار می‌رود. این بازیکن هرچند با قیمت 500هزار دلار ارزان تر از دیگر بازیکنان این تیم به شمار می‌رود، اما مطمئناً از نظر کیفیت از دیگر بازیکنان شرایط بهتری دارد.
دیوپ؛ آقای گل تازه وارد
این بازیکن سنگالی که بیشتر دوران فوتبالی خود را در لیگ‌های عربی گذرانده، بهترین گلزن این تیم به شمار می‌رود. دیوپ که با 17گل در تیم سابق خود عملکرد بسیار درخشانی داشت، با انتقالی به ارزش 300هزار دلار به الاهلی پیوست تا خط حمله قدرتمند این تیم، خطرناک‌تر از گذشته شود.
به این ترتیب خط آتش الاهلی با حضور بازیکنان گران قیمتی که ارزش آنها در بازار نزدیک به 17میلیون یورو (80میلیارد تومان) است، برابر استقلال حاضر می‌شوند تا آبی‌های تهرانی در اولین گام کار سختی برابر الاهلی داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی