[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

تولید در گردونه کارگروه ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از بررسی و رسیدگی به مشکلات واحد‌های صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این شرکت خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون مشکلات 83 واحد تولیدی و صنعتی در این کارگروه بررسی و رفع شده است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، سید مصطفی هاشمی در دوازدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: تشکیل این کارگروه که با تصویب هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ایجاد ‌شده، بستر مهمی برای بررسی و رفع مشکلات واحدهایی که در شهرک‌های صنعتی مستقر هستند، فراهم کرده است.
وی افزود: در جلسات این کارگروه به موضوعات و مشکلات سرمایه‌گذاران و متقاضیان سرمایه‌گذاری در داخل شهرک‌ها و نواحی صنعتی رسیدگی و خدمات کارشناسی ارائه می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس ارائه پیشنهاد اصلاح قوانین، مقررات، ضوابط و رویه‌های مرتبط با تولید و خدمات در زمینه‌های تسهیل امور سرمایه‌گذاری، بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص حل و فصل مشکلات واحدهای صنعتی در راستای استمرار و ارتقای تولید و اشتغال، بررسی و تصمیم گیری در خصوص رفع مشکلات واحدها و طرح‌های صنعتی ثبت شده در سامانه مانع‌زدایی، پشتیبانی و رفع موانع تولید، انعکاس موارد تصمیم‌گیری خارج از حیطه وظایف سازمان به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان را بخشی از وظایف این کارگروه اعلام کرد.
هاشمی با بیان اینکه رویکرد وزارت صمت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای تسریع در بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی است، گفت: رویکرد استاندار فارس و مدیران استان نیز در همین راستاست و برگزاری جلسات متعدد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و برگزاری میزهای خدمت به ریاست استاندار فارس، نقش و تأثیر مهمی در رفع مشکلات واحدها داشته است. وی به نحوه بررسی و رفع مشکلات در این کارگروه اشاره کرد و گفت: آن دسته از از مشکلات مطرح شده از سوی صنعتگران که مرتبط با حوزه داخلی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس است، با حضور معاونان و مدیران این شرکت بررسی و تصمیم گیری می‌شود و آن دسته که مرتبط با سایر دستگاه‌هاست نیز به دستگاه مرتبط ارجاع می‌شود. هاشمی تصریح کرد: برخی از مشکلات نیز به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ارجاع می‌شود تا در جلسه آن ستاد بررسی شود. مدیرعامل شرکت شهرک شهرک‌های صنعتی فارس اضافه کرد: سرمایه‌گذاران و متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی برای طرح مشکلات خود در جلسات کارگروه می‌توانند به صورت غیرحضوری با ثبت نام در درگاه خدمات الکترونیک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به نشانی eservice.isipo.ir نسبت به انعکاس مسائل، مشکلات و موانع پیرامون فضای کسب و کار خود اقدام کنند یا به صورت حضوری درخواست خود را ارائه دهند تا در اسرع وقت نسبت نسبت به بررسی و رفع مشکلات اقدام شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی