[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

لاستیک و پلاستیک در صدر تقاضای سرمایه‌گذاری ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: از سال ۹۶ تاکنون تعداد ۱۸۱۲ فقره جواز تأسیس صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری ۶۸ هزار و ۳۶۷ میلیارد ریال در استان فارس صادر شده است. به گزارش  روابط عمومی ‌سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، علی همتی با بیان اینکه از سال 96 تاکنون تعداد 1812 فقره جواز تأسیس صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری 68 هزار و 367 میلیارد ریال در استان فارس صادر شده است، اظهار داشت: جوازهای تأسیس صادر شده در زمینه‌های محصولات کانی غیر فلزی، محصولات از لاستیک و پلاستیک، محصولات غذایی و آشامیدنی و... است.
همتی با بیان اینکه این جوازها براساس تقاضا و نیازمندی، در سطح استان فارس صادر شده است و 28843 نفر فرصت شغلی را فراهم می‌کند، گفت: بیشترین جواز تأسیس صادره از نظر سرمایه‌گذاری در زمینه تولید محصولات از لاستیک و پلاستیک بوده است.
وی تصریح کرد: در همین راستا سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس تعداد 263 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری 31951 میلیارد ریال در زمان فوق صادر کرده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با بیان اینکه  پروانه بهره‌برداری صادر شده که هم اکنون در حال تولید هستند در زمینه رشته‌های مختلف صنعتی با عناوین محصولات غذایی و آشامیدنی، سایر محصولات کانی غیرفلزی و محصولات از لاستیک و پلاستیک است، عنوان کرد: تعداد 4101 نفر فرصت شغلی در این طرح‌ها ایجاد شد.
همتی بیان کرد: در زمینه خدمات فنی و مهندسی تعداد 16 فقره جواز تأسیس و تعداد 5 فقره پروانه بهره‌برداری از سال 96 تاکنون صادر شد. همچنین در زمینه طراحی و مونتاژ آسانسور تعداد 18 فقره پروانه بهره‌برداری در مدت فوق صادر شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی