[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۲
  • دوره جدید

توصیه تأمین‌ اجتماعی به کارفرمایان، روزنامه شیراز نوین

سازمان تأمین اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کارفرمایان برای بهره‌مندی از قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب در اسرع وقت به شعب تأمین اجتماعی این سازمان مراجعه تا از مزایای این قانون برخوردار شوند.
به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: کارفرمایان تا دهم تیرماه مهلت دارند درخواست خود را برای استفاده از مزایای بخشودگی جرائم بیمه‌ای به شعب تأمین اجتماعی ارائه تا شعب این سازمان نسبت به بررسی آنها اقدام کنند.
این اطلاعیه می‌افزاید: به کارفرمایان توصیه می‌شود استفاده از شرایط بخشودگی جرائم بیمه‌ای را به روزهای آخر این قانون موکول نکنند و در اسرع وقت برای بهره‌مندی از آن به شعب تأمین اجتماعی مراجعه و مدارک و مستندات لازم را ارائه کنند.
بر اساس این اطلاعیه؛ کارفرمایان باید دلایل بحران خود را که منجر به عدم پرداخت حق بیمه به این سازمان شده و به تأیید وزارت صنعت، معدن، بازرگانی و یا فرمانداری‌ها و استانداری‌ها رسیده است را به شعب تأمین اجتماعی ارائه کنند.
قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب شامل کارفرمایان کارگاه‌های معدنی، تولیدی، خدماتی و صنعتی و اشخاص حقیقی و حقوقی است.
چنانچه کارفرمایان توان پرداخت یک‌جای بدهی را نداشته باشند، می‌توانند درخواست تقسیط بدهی خود را ارائه دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی