[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۰
  • دوره جدید

اصناف بزرگ‌ترین تشکل صنفی در کشور محسوب می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

 داور یزدانی- گروه شهرستان‌ها- ارسنجان
به منظور بازدید و بررسی اتاق اصناف شهرستان ارسنجان، آقایان قاسم زارع و شهرام یزدانیان رئیس و معاونت اتاق اصناف سازمان صمت استان فارس با حضور در شهرستان ارسنجان با اعضای هئیت رئیسه جدید و قدیم اتاق اصناف شهرستان دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این دیدار که ابتدا با هیئت رئیسه جدید اتاق اصناف در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان انجام شد، قاسم زارع رئیس اداره اتاق اصناف سازمان صمت فارس ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهرستان ارسنجان، انتخابات و شروع به کار اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق اصناف را تبریک گفت و با توجه به پتانسیل، توانایی و شناختی که بر افراد انتخاب شده می‌باشد، افزود: ان‌شاءالله در سال جاری با هم‌افزایی، تعامل، هم‌فکری و با تکیه بر توان و تخصص صاحبان صنوف شاهد رونق تجارت و تقویت واحدهای صنفی باشیم. در این جلسه جنگ خیز رئیس اداره صمت شهرستان ارسنجان نیز ضمن عرض خوشامدگویی به مهمانان، انتخاب اعضای هیئت رئیسه جدید اتاق اصناف را تبریک و ضمن اشاره‌ای به وظایف و جایگاه اتاق اصناف، برای آنان آرزوی توفیق و موفقیت نمود.
در ادامه جلیل اسکندری رئیس جدید اتاق اصناف شهرستان گفت: اصناف بزرگ‌ترین تشکل صنفی در کشور محسوب می‌شوند و بیشترین نقش را در مصوبات اجرایی کشوری، استانی و شهرستان دارند که باید جایگاه، اقتدار، کرامت و حرمتشان حفظ شود.
اسکندری خواستار تعامل و همراهی بیش از پیش اتاق اصناف و اداره صمت شهرستان و استان شد و ضمن تشکر و قدردانی از حضور آقای قاسم زارع و شهرام یزدانیان از مرکز استان و همکاری، توجه و تعامل آقای جنگ خیز رئیس اداره صمت شهرستان و همکاران با اتاق اصناف و همچنین برگزاری انتخابات، آمادگی خود را جهت همکاری همه جانبه اعلام نمود. وی با تأکید بر انجام وظایف برابر قانون و دستورالعمل‌های صادره، حمایت خود را از تمامی صنوف و همچنین مردم شریف شهرستان ارسنجان اعلام کرد و خواستار توجه، تعامل و همکاری‌های متقابل با اداره صمت استان و 
شهرستان شد. 
در ادامه این نشست، حاضران با حضور در اتاق اصناف شهرستان ارسنجان ضمن بازدید و دیدار با کارکنان، از زحمات چندین ساله هیئت رئیسه قبل تشکر و قدردانی و برای اعضای هئیت رئیسه جدید آرزوی توفیق نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی