[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

همدستی پدر و پسر برای سرقت‌های سریالی، روزنامه شیراز نوین

پدر و پسر تهرانی که با سرقت از 110خودرو در مازندران به کابوسی برای مالکان خودروهای این منطقه تبدیل شده بودند، در جریان تجسس‌های پلیسی به دام افتادند.
اقدامات پلیس برای ردیابی این دو سارق حرفه‌ای به‌دنبال دریافت شکایت‌هایی از دزدی‌های سریالی داخل خودرو‌ها در دستور کار قرار گرفت. مأموران که تجسس‌های نامحسوسی را برای به دام انداختن این متهمان آغاز کرده بودند سرانجام به دو سرنشین یک خودروی شاسی بلند تویوتا در یکی از خیابان‌های شهرستان نور ظنین شده و اقدام به متوقف کردن آن کردند.
دو سرنشین خودروی لوکس که اهل تهران بودند سعی داشتند با اظهارات ضد و نقیض مأموران را گمراه کنند اما سرانجام در جریان بازجویی‌های فنی و پلیسی لب به اعتراف گشوده و پرده از راز سرقت‌های سریالی خود برداشتند. سردار سیدمحمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران درباره جزئیات بازداشت این متهمان گفت: این 2‌سارق حرفه‌ای تاکنون به 57‌فقره سرقت اموال داخل خودرو در شهرستان نور و بیش از 60‌فقره سرقت در شهرستان‌های محمودآباد و نوشهر اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند. فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با بیان اینکه تحقیقات پلیس در این زمینه همچنان ادامه دارد از شهروندان و مسافرانی که قصد سفر به استان مازندران دارند خواست: با نصب تجهیزات ایمنی و بازدارنده مناسب روی خودروهای خود از توقف در مکان‌های خلوت و فاقد روشنایی و مکان‌هایی که فاقد نگهبان است، خودداری کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی