[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۲
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
شما از فعالیت‌های روزمره‌ خسته شده‌اید و به زمانی برای استراحت نیازمند هستید. خوشبختانه در تمام این مدت با وجود اینکه خسته شده بودید، صبوری خوبی از خود نشان دادید و کارهایتان بدون هیچ تعویقی به پایان رسید. شما قدرت خوبی برای تغییر آینده‌تان دارید و به راحتی می‌توانید از اتفاقاتی که پیش می‌آید به بهترین نحو ممکن به نفع خودتان استفاده کنید، حتی اگر این کارها فعالیت‌های روزمره‌تان باشد.
اردیبهشت
شما در این اواخر به این مسئله فکر می‌کنید که زندگی برای شما ارزشی قائل نشده است. ارزش وجودی شما به پیشرفت‌های هر روزه شما نیست، بلکه کارهایی است که در مجموع انجام می‌دهید مهم هستند نه فقط یک کار. شما انسانی کاملاً نوع دوست هستید و به هم‌نوعان خودتان بسیار کمک می‌کنید و این درجه فوق‌العاده بلند است که نصیب هر شخصی نمی شود.
خرداد
به تازگی شخصی وارد زندگی شما شده که مسیرهای جدیدی از زندگی را به شما نشان می‌دهد و این مسئله شما را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. به همین دلیل امید دوباره به زندگی و آینده خود پیدا کرده‌اید و دلسردی که در گذشته در درونتان احساس می‌کردید از بین رفته است. خبرهای خوب و مسرت‌بخشی را در روزهای آینده خواهید شنید که روحیه شما را بیش از پیش دگرگون خواهد کرد.
تیر
به تازگی مسائل جدیدی وارد زندگی شما شده است که شما را به شدت نگران کرده؛ اما نگران نباشید زیرا سرنوشت غافلگیری‌های شیرینی را برای شما رقم زده است تا به تمایلات درونی خود نائل شوید. شما دلتان می‌خواهد از صحنه زندگی‌تان دور شوید و دیگر مسئولیتی در قبال کسی نداشته باشید، اما لازم است بدانید همین مسئولیت‌ها باعث شده شما انگیزه‌ای برای ادامه زندگی داشته باشید.
مرداد
شما در زندگی امروزتان از همه مسائل روزمره‌ای که برایتان پیش می‌آید دلسرد شده‌اید و دیگر امیدی به آینده‌ای تازه ندارید. اما بدانید چشمه امید تازه‌ای به زودی برای شما فوران می‌‌کند. کتاب‌هایی که شما را به زندگی امیدوار می‌کنند بخوانید. به پارک یا کنار رودخانه بروید تا بتوانید قوای از دست رفته خود را بازبیابید. این حقیقت زندگی شماست، پس بهتر است به جای اینکه خود را عذاب دهید با آن کنار بیاید.
شهریور
شما به شدت از دیگران انتفاد می‌کنید و توقعات بیش از حدی از اطرافیانتان دارید. شما به خاطر این افکاری که دارید به سادگی نمی‌توانید تصمیمی بگیرید. به جای اینکه با افکار منفی و امواجی منفی که از خود ساطع می‌کنید و به تمام اعضای خانواده و اطرافیانتان برخورد می‌کند، بهتر است مثبت اندیشی را جایگزین آن کنید تا نه تنها خودتان، عزیزانتان را نیز کمتر اذیت کنید.
مهر
شما این روزها از بیکاری یا شاید کم‌کاری که انجام می‌دادید رها شده‌اید و به شدت سخت‌کوش شده‌اید، به همین دلیل خداوند نیز شما را یاری می‌‌کند و در مقام اجتماعی‌تان به شدت پیشرفت خواهید کرد و بیش از پیش سرتان شلوغ خواهد شد. خوشبختانه به دلیل روحیه بالا و انعطاف‌پذیری که دارید، حتی اگر در محیط کار برایتان مشکلی پیش آید به سادگی مشکلات را کنار می‌گذارید و از پس آنها برمی‌آیید.
آبان
شما نقشه‌های بیش از حد بزرگی در سر می‌پرورانید. البته داشتن رویاهای بزرگ خوب است، اما تا حدی که باعث پیشرفت شما شود نه اینکه فقط آنها را در سر داشته باشید.برای رسیدن به رویاهای بزرگ ابتدا باید زندگی‌تان را پله به پله ارتقا ببخشید نه اینکه یک باره از یک پله بخواهید به پله‌های آخر صعود کنید. شما در فعالیت‌هایتان نیز کند عمل می‌کنید. بهتر است کمی بر سرعت فعالیت‌ها و کارهایتان بیافزاید.
آذر
شما انسانی هستید که با هیجانات وجودی‌تان زنده‌اید. این روزها این هیجانات به شدت کاهش یافته، به همین دلیل شما به شدت دلسرد شده‌اید و در پی این راه نیستید که دوباره هیجانات را در خودتان بیدار کنید. فقط ناامید شده‌اید. بهتر است به جای ناامیدی، دوباره این شوق و ذوق را در خود بیدار کنید. اتفاقات ناگواری پیش آمده که شما خود را در تمام آنها مسئول می‌دانید، به همین دلیل هیجاناتتان فروکش کرده‌اند.
دی
شما در زندگی فردی مثبت‌بین هستید، به همین دلیل با تمام مشکلاتی که پیش می‌آیند به راحتی مقابله می‌کنید و هیچ اتفاقی هرچند خیلی بزرگ، نمی‌تواند مانع شما شود. شما به تنهایی این احساس را در خود نگه نمی‌دارید، بلکه با صحبت‌ها و رفتارهای مثبتتان این موضوع را به دیگران نیز القا می‌کنید. به همین دلیل خداوند راه‌های سعادت و خوشبختی را بیش از پیش بر سر راه شما قرار می دهد.
بهمن
شما مدام در فکر تعالی نقشه‌ها و زندگی‌تان هستید. این افکار بسیار خوب و عالی هستند، اما به خاطر داشته باشید که شما به هر قیمتی نباید راضی به تعالی خود باشید، زیرا ممکن است افراد دیگر را با این کارهایتان از بین ببرید. اما اگر فعالیت و کارهای که انجام می‌دهید مثبت باشند به سادگی می‌توانید پیشرفت کنید. این اواخر کمی نگرانی‌هایتان زیاد شده است. بهتر است این نگرانی‌ها را از خودتان دور کنید.
اسفند
امروز اطرافیانتان بیش از حد به کمک شما احتیاج دارند. بهتر است به آنها کمک کنید تا بعدها دچار عذاب وجدان نشوید. به الهامات قلبی خود گوش دهید، زیرا شما را راهنمایی می‌کنند زودتر به مقصدتان دست پیدا کنید. الهاماتتان را جدی بگیرید و از آنها به سادگی عبور نکنید. از افکار و فعالیت‌های دیگران نتیجه‌های مثبتی برداشت کنید، نه اینکه افکارتان را سمت پیامدهای منفی سوق دهید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی