[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

گربه پیشگو‌: عربستان افتتاحیه را می‌برد، روزنامه شیراز نوین

گربه پیشگو روسی در پیش‌بینی جالب توجه از برتری سعودی‌ها برابر روسیه در افتتاحیه جام جهانی 2018 خبر داد.
به گزارش «ورزش سه»، آشیل گربه پیشگو درجام جهانی‌2018 انتظار دارد عربستان برنده جدال افتتاحیه مقابل روسیه باشد. این گربه معروف روسی که در سن پطرزبورگ زندگی می‌کند قرار است به عنوان گربه پیشگو رقابت‌های جام بیست و یکم را پیش‌بینی کند که در اولین پیش‌بینی جنجالی از شکست روسیه در جدال با حریف آسیایی خبر داد.
گربه پیشگو که توسط بانوی روسی به نام آنیان در موزه آرمیتیک سن پطرزبورگ زندگی و پرورش یافته است بیشتر شهرت خود را در جام جهانی‌2010 آفریقای جنوبی به دست آورد، جایی که پیش‌بینی او در قهرمانی اسپانیا درست از آب در آمد. این گربه معروف اخیراً در جام کنفدراسیون‌ها نیز پیش‌بینی‌های غافگیرکننده‌ای داشت، از همین رو پیش‌بینی شکست روسیه در دیدار افتتاحیه از جانب او موجی از نگرانی در این کشور به راه انداخته است.
آشیل گربه‌ای ناشنوا است، از همین رو صاحب و پرورش‌دهنده او نمی‌تواند در پیش‌بینی‌هایی که این گربه انجام می‌دهد دخالتی داشته باشد. نحوه پیش‌بینی این گربه نیز انتخاب غذا از میان دو کاسه مقابل پرچم کشورهاست که این‌بار او برای بازی افتتاحیه از ظرف غذایی بهره برد که مقابل پرچم عربستان قرار گرفته بود تا همه از شکست روسیه در دیدار افتتاحیه صحبت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی