[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۱
  • دوره جدید

الزام استفاده از کالای ایرانی در شورای شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای اسلامی ‌شهر شیراز تأکید کرد که تمام کالاهای استفاده شده در این شورا از این پس باید ایرانی باشد مگر نمونه‌ی آن کالا در داخل تولید نشود.
به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس سید احمدرضا دستغیب دوشنبه 21 خرداد در چهل و یکمین جلسه‌ی علنی شورای اسلامی‌ شهر شیراز بر ضرورت حمایت از تولید کالای ایرانی تأکید و خاطرنشان کرد: امروزه یکی از مهمترین مشکلات مردم بیکاری است بخشی از این مشکل را می‌شود با خرید کالای ایرانی جبران کرد. 
رئیس شورای شهر شیراز افزود: خرید کالای ایرانی یک وظیفه‌ی ملی و مذهبی است و تحت هیچ شرایطی و مصالحی نباید این وظیفه فراموش شود. 
دستغیب گفت: نخستین قدم را از شورای شهر آغاز می‌کنیم و استفاده از هرگونه اقلام مصرفی مانند چای، نسکافه و لوازم‌التحریر که مشابه داخلی دارند را ممنوع می‌کنیم. 
وی در ادامه گفت: نامگذاری سال حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری را در عمل و نه در حرف و شعار از خودمان شروع می‌کنیم و در همین جا از همه دستگاه‌های اجرایی، ارگان‌ها و مردم عزیزمان می‌خواهم که به این مهم، اهتمام جدی و لازم به خرج دهند. 
دستغیب همچنین با اشاره به مناسبت‌های هفته‌ی گذشته، یاد و خاطره‌ی امام راحل(ره) را گرامی‌ داشت و با اشاره به لزوم تبیین اندیشه‌ها و رفتار حضرت علی(ع)، او را اسوه‌ی یگانه‌ی عدالت، انسانیت و اخلاق دانست.
رئیس شورای اسلامی‌ شهر شیراز با قدردانی از حضور گسترده‌ی مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت: روز جهانی قدس را در حالی پشت سر گذاشتیم که رژیم صهیونیستی با زیر پا گذاشتن قطعنامه‌های بین‌المللی، همچنان از ریختن خون فلسطینیان ابایی ندارد. 
دستغیب ابراز امیدواری کرد که آزادگان جهان با محکومیت عملی این رژیم نامشروع، زمینه‌های از بین رفتن ظلم و ایجاد عدالت را فراهم آورند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی