[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

آتش‌سوزی خودروی سواری بر اثر واژگونی ، روزنامه شیراز نوین

یک دستگاه خودرو به هنگام حرکت در بزرگراه، شب گذشته با خودروی دیگر برخورد و آتش گرفت ولی به سرنشین آن آسیبی نرسید. 
به گزارش روابط عمومی ‌سازمان آتش‌نشانی، در ساعت 00:14دقیقه شب گذشته ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز با دریافت گزارش مردمی ‌در‌خصوص بروز تصادف و آتش‌سوزی دو دستگاه خودروی سواری، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 18 به محل حادثه واقع در کمربندی بعد از ورودی روستای گچی اعزام شدند. 
به گفته علی قاسمی ‌فرمانده آتش‌نشانان اعزامی، یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس شب گذشته در جاده درحال حرکت بود که به یک‌باره با خودروی وانت پیکان برخورد و آن را واژگون کرد.
بر اثر این واژگونی خودرو وانت از قسمت موتور آتش گرفت و لحظاتی بعد نیز کاملاً شعله‌ور شد. 
وی با اعلام این که راننده سریعاً از خودرو خارج شد و صدمه‌ای ندید ادامه داد: نیرو‌های آتش‌نشانی به محض رسیدن به محل حادثه بلافاصله با استفاده از چند دستگاه خاموش کننده پودر و آب و نیز به‌کارگیری یک رشته لوله آبدهی فشارقوی، آتش‌سوزی خودرو را کاملاً مهار و خاموش کرده و از سرایت آن به قسمت‌های دیگر ممانعت به عمل آوردند. 
این فرمانده آتش‌نشانی علت بروز این حادثه را از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی اعلام کرد و افزود: آتش‌نشانی پس از خاموش کردن کامل آتش خودرو، ایمن کردن این وسیله نقلیه را انجام دادند و سپس خودرو را برای انجام اقدامات قانونی تحویل عوامل انتظامی دادند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی