[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

جعفری: سپاه در همه عرصه‌ها سربلند بیرون آمد، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد: امروز سپاه مفتخر است که در تمامی عرصه‌های مأموریتی از امنیتی و دفاعی تا سازندگی و محرومیت زدایی و سایر عرصه ها سربلند بیرون آمده است.
 سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در آیین بهره‌برداری از فاز نخست پروژه خط 2 قطار شهری مشهد با اشاره به علل و عوامل موفقیت در عرصه‌های مختلف پیش روی انقلاب اسلامی اظهار کرد: ایمان به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی اولین عاملی است که به لطف الهی امروز در سپاه، بسیج و نهادها و دستگاه‌های نظام وجود دارد و عاملی بسیار تعیین کننده است.
وی از ایمان به عنوان انگیزه اصلی کار و تلاش یاد کرد و گفت: تعهد انقلابی، باور و اعتقاد به انقلاب اسلامی و تلاش برای نشان دادن کارآمدی نظام عامل دیگر انگیزه سازی است که اگر این عوامل وجود نداشته باشد یا تضعیف شود کارها به ثمر نمی‌رسد.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه، جعفری خاطرنشان کرد: علل دیگر مدیریت جهادی برگرفته از دوران دفاع مقدس است که امروز در عرصه‌های مختلف به کارگرفته می‌شود و نتایج و ثمرات ارزشمندی را به همراه دارد.
وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز مفتخر است که در تمامی عرصه‌های مأموریتی از امنیتی و دفاعی تا سازندگی و محرومیت زدایی و سایر عرصه ها سربلند بیرون آمده است.
فرمانده کل سپاه از همدلی و هم افزایی دستگاه‌ها به عنوان عامل تأثیرگذار بیرونی یاد کرد و گفت: امروز با همدلی، هماهنگی و هم‌افزایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، شهرداری، استانداری و سایر دستگاه‌های متولی شاهد به ثمر نشستن این پروژه مهم هستیم.
وی افزود: اینکه امروز بعضاً شاهد مشکلات مختلفی در حوزه اجتماعی هستیم به دلیل ضعف در این عوامل می‌باشد.
جعفری با بیان اینکه «آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقاطع مهم و سرنوشت ساز به دست مردم رقم می‌خورد»، گفت: با اختیار گسترده ای که مردم در پای صندوق‌های رأی دارند. می‌توانند در انتخاب اعضای شورای شهر برای اداره شهرها، انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای قانونگذاری و نیز انتخاب رئیس قوه مجریه که تمامی مسائل اجرایی کشور را دارد نقش آفرینی کنند.
جعفری با تأکید بر اینکه اعتقاد راسخ به توان عظیم ملت ایران و همدلی و هم افزایی دستگاه‌ها از عوامل اصلی موفقیت ما به شمار می‌رود، گفت: اجرای این پروژه شاهدی بر این ادعاست و امیدواریم در آینده با اعتقادی راسخ‌تر به توان داخل شاهد شکوفایی هرچه بیشتر ایران اسلامی باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی