[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

دانشکده دندانپزشکی شیراز پنجاه ساله شد ، روزنامه شیراز نوین

دکتر علی بهادر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، روند ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی در دانشکده دندانپزشکی شیراز را بررسی کردند.
 به گزارش «وب دا» در شیراز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ادامه برنامه بازدیدهای دوره‌ای از دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به همراه دکتر مصباح شمس، معاون آموزشی، دکتر مهرداد شریفی، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع و دکتر ‌عبدالحسین فرح‌بخش، رئیس حوزه ریاست دانشگاه، از دانشکده دندانپزشکی بازدید کرد.
 بخش‌های درمان جامع، ایمپلنت، کلینیک شکاف لب و کام، اتاق‌های پروتز، جراحی و اساتید، سالن اجتماعات، سالن امتحانات و سالن غذاخوری دانشکده دندانپزشکی از جمله مواردی بود که مورد بازدید اعضای هیئت رئیسه دانشگاه قرار گرفت. رئیس دانشکده دندانپزشکی شیراز با معرفی بیشتر این دانشکده، گفت: اساتید هیئت علمی ‌این دانشکده در ۱۲بخش به آموزش دانشجویان مشغول هستند و در تمام بخش‌ها به صورت فعال، خدمات درمانی مختلف به بیماران و مراجعان ارائه می‌شود. 
دکتر مهتاب معمارپور افزود: بیش از ۷۰۰دانشجو در مقاطع مختلف، شامل سراسری، بالینی و تخصصی در این دانشکده تحصیل می‌کنند.
 او همچنین بهره‌برداری از کلینیک شکاف لب و کام را خدمتی مهم در این دانشکده برشمرد که به تازگی به چرخه خدمات دانشکده افزوده شده است و ادامه داد: این کلینیک به‌عنوان یک فضای آموزشی و درمانی، گام مؤثری در امر ارائه خدمت به بیماران مبتلا به شکاف لب و کام است.
 او در ادامه، با اشاره به سابقه پنجاه سال فعالیت دانشکده دندانپزشکی شیراز، از برگزاری جشن ۵۰سالگی این دانشکده در سال آینده خبر داد.
 دیدار و گفت‌وگو با دانشجویان و بررسی مسائل آنان، دیگر برنامه بازدید رئیس دانشگاه در دانشکده دندانپزشکی بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی