[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز می‌‌توانید در روابطی که دارید موفق عمل کنید، زیرا احساساتتان را در کلماتی که می‌گویید نشان می‌دهید. خیال‌پرداز خوبی هستید. اما همه چیز به فقط به یک سوال بستگی دارد: اینکه درباره خودتان چه احساسی دارید. یعنی فکر کنید و ببینید واقعاً چگونه شخصیتی هستید و چه نیازهای عاطفی دارید. به جای اینکه وانمود کنید همه چیز خوب پیش می‌رود، خطر کنید و خود واقعی‌تان را به نمایش بگذارید.
اردیبهشت
بین یک دو راهی گیر کرده‌اید. از طرفی دلتان می‌خواهد رابطه جدیدی را شروع کنید. یعنی دوست دارید از پوسته خود خارج شوید و یک رابطه احساسی را با شخص خاصی شروع کنید. از طرف دیگر، یک ندای درونی به شما می‌گوید عجولانه تصمیم نگیرید و در همان وضعیت ایمنی که اکنون قرار دارید بمانید. فقط نکته این جاست که باید تنها باشید.
خرداد
امروز به نظر می‌رسد فکر و ذهنتان سرشار از انرژی است. بدانید که پیشرفت کنونی شما زمانی حاصل می‌شود که خودتان را به جاده رویاها بسپارید. فکر و خیال‌هایی که در سر دارید شاید به خاطر یک ماجرای عاشقانه و فریبنده باشند. با چنین خیال‌پردازی‌هایی می‌توانید به لذتی دست پیدا کنید که در کلام نمی‌گنجد. بهتر است برای بیان احساساتتان به دنبال یک راهکار خلاقانه بگردید.
تیر
اکنون یک فرصت طلایی پیش‌روی شما قرار گرفته است و می‌توانید اوقاتتان را صرف پرورش مهارت‌هایتان بکنید. البته نه اینکه مسئولیت‌هایتان را کنار بگذارید و از روی عمد تعهداتتان را نادیده بگیرید. اما واقعیت این است که دلتان می‌خواهد از زیر بار مسئولیت‌ها شانه خالی کنید. بهترین راهکار این است که هم‌زمان به هر دوی این کارها بپردازید.
مرداد
امروز بسیار مصمم هستید از روابطی که با دوستان و آشنایانتان دارید به یک چیز مهم دست پیدا کنید. ممکن است وارد فعالیت‌های اجتماعی شوید که قبلاً تجربه نکرده‌اید، اما به نظر می‌رسد که دلیل این کارتان به خاطر یکی از دوستان صمیمی‌تان است. به هر حال خودتان را با این کار در وضعیت آشفته‌ای قرار خواهید داد. اما بدانید اوضاع آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید بد نیست.
شهریور
امروز به دنبال نکات دقیق و ظریف هستید، اما باید بدانید این جزییات در هیاهوی سایر امور دیده نمی‌شوند. چیزی که اکنون اهمیت دارد این است که حرفتان را چگونه می‌زنید، نه اینکه چه می‌گویید. طیف وسیعی از رنگ خاکستری وجود دارد، اما فقط کسانی این تفاوت رنگ‌ها را درک می‌کنند که نکته‌سنج باشند. برای اینکه به یک دیدگاه واقع‌گرایانه دست پیدا کنید باید به اندازه کافی وقت بگذارید و نترسید.
مهر
لزومی ندارد برای اینکه توجه دیگران را جلب کنید از مسیر اصلی منحرف شوید، اگر تصمیم به چنین کاری گرفته‌اید حتماً تجدیدنظر کنید. امروز ممکن است عاشق شوید، فقط برای اینکه از عاشق شدن خوشتان می‌آید و اصلاً برایتان مهم نیست چه چیزی یا چه کسی پیش‌رویتان قرار گرفته است. مهم‌ترین مشکلی که اکنون با آن روبرو هستید این است که بیش از حد احساساتی شده اید.
آبان
امروز ممکن است بخواهید هر چیزی را که سر راهتان قرار می‌گیرد به دست آورید یا به دنبال هر آرزویی بروید. اشکالی ندارد به همه چیزهای دل‌خواهتان فکر کنید و خیال‌پردازی‌های قشنگ به راه بیندازید، زیرا هیچ کس متوجه نخواهد شد در فکر شما چه می‌گذرد. پس می‌بینید که اکنون ذهنتان بیش‌فعال است و باعث شده کمی احساس آشفتگی کنید.
آذر
امروز باید سعی کنید آرزوهایتان و چیزهایی که واقعاً نیاز دارید هماهنگ کنید. البته ممکن است در مسیر کمی دچار اضطراب و نگرانی شوید، اما اشکالی ندارد. فقط حواستان باشد زیاده‌روی نکنید. البته ویلیام بلیک، شاعر انگلیسی، می‌نویسد: جاده افراط و تفریط به کاخ خرد و دانایی می‌رسد. پس از مسیری که در پیش گرفته‌اید لذت ببرید، اما آگاه باشید در زمان مناسب ایست کنید.
دی
امروز ممکن است کمی دچار پریشانی شوید، زیرا هرچقدر تلاش می‌کنید تا واقعیت‌ها را از نظر دور نکنید باز هم می‌بینید که گرفتار افکار و خیالات گمراه کننده شده‌اید. سعی کنید حد وسط را پیدا کنید. اگر بخواهید فقط به واقعیات و جزییات کاربردی توجه کنید، حتماً بخشی از مسیر را از دست خواهید داد. اگر هم فقط به خیالاتتان اهمیت دهید، به دنیایی ماورایی کشیده خواهید شد که از واقعیت‌ها فاصله دارد.
بهمن
ممکن است مرزهایی را که برای خود مشخص کرده‌اید کنار بزنید، زیرا کسانی هستند که از شما می‌خواهند پا فراتر بگذارید و به قلمروی آنها هم وارد شوید. البته خود شما هم دلتان می‌خواهد از فرصت فریبنده‌ای که دست داده استفاده کنید، به همین دلیل شاید درسی را که در گذشته گرفته‌اید به فراموشی بسپارید. حس کنجکاوی که اکنون به سراغتان آمده ممکن است شما را از نقطه ایمن بیرون بکشد.
اسفند
ممکن است مرزهایی را که برای خود مشخص کرده‌اید کنار بزنید، زیرا کسانی هستند که از شما می‌خواهند پا فراتر بگذارید و به قلمروی آنها هم وارد شوید. البته خود شما هم دلتان می‌خواهد از فرصت فریبنده‌ای که دست داده استفاده کنید، به همین دلیل شاید درسی را که در گذشته گرفته‌اید به فراموشی بسپارید. حس کنجکاوی که اکنون به سراغتان آمده ممکن است شما را از نقطه ایمن بیرون بکشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی