[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

راننده‌ی بی‌احتیاط باعث واژگونی پراید شد ، روزنامه شیراز نوین

یک دستگاه خودروی پراید پس از برخورد خارج شدن از مسیر اصلی در کانال حاشیه جاده واژگون شد اما به راننده آن آسیبی نرسید.
به گزارش روابط عمومی ‌سازمان آتش‌نشانی، پس از اینکه خودروی پراید کنار جاده واژگون شد و از باک آن بنزین نشت پیدا کرد، شاهدان حادثه با سامانه 125 تماس گرفتند و از آتش‌نشانی درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی این سازمان در ساعت 22:25 شب گذشته زنگ ایستگاه17 را به‌صدا درآورد و نیروهای آتش‌نشانی را به‌همراه تیم نجات به محل حادثه در کیان آباد‌، خیابان صاحب‌الزمان روانه کرد. 
بنا‌به اظهار فرمانده‌ی آتش‌نشانان اعزامی، یک دستگاه پراید به دلیل نامعلومی ‌پس از انحراف از مسیر اصلی و برخورد با حاشیه جاده درون کانال واژگون و از حرکت باز ایستاد. 
وی با اعلام این که راننده خودرو با کمک حاضرین از خودرو خارج شد افزود: آتش‌نشانان بلافاصله با نصب علائم ترافیکی در خیابان و کشیدن یک رشته لوله‌ی آبدهی اقدام به ایمن کردن محل کرده و همچنین از نشت بنزین خودرو جلوگیری به عمل آوردند. 
با درخواست عوامل راهور و حاضر شدن جرثقیل مربوطه، خودرو پراید به حالت اولیه بازگردانده شد. 
وی علت بروزاین حادثه را توسط عوامل راهور در دست بررسی ذکر کرد وگفت: نیروهای آتش‌نشانی با شستشوی سطح جاده و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی، عملیات خود را خاتمه دادند. 
همچنین در ساعت‌9:01 روز گذشته نیز واژگونی خودروی پژو پارس در حاشیه جاده کمربندی پمپ بنزین بیت‌المقدس به ایستگاه‌17 اعلام شد. این حادثه که در مدت زمانی کوتاهی توسط نیروهای عملیاتی امداد‌رسانی شد. منجر به مصدومیت راننده‌32 ساله خودرو شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی