[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

محبی باید از استقلال برود، روزنامه شیراز نوین

ورزش 3/ مدیرعامل استقلال می‌گوید که باشگاه سانتاکلارا می‌خواهد محمد محبی را به پرتغال برگرداند.
یکی از مشکلات بزرگ در باشگاه استقلال، بحث پرداخت مبلغ قرارداد محمد محبی است. آبی‌ها نتوانستند در مدت زمان مقرر، قسط دوم ‌این بازیکن را به باشگاه سانتاکلارا پرداخت کنند و اکنون آبی‌ها در وضعیت عجیبی قرار گرفته‌اند.
علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال با حضور در برنامه ورزش و مردم، به مشکلات موجود برای حفظ محمد محبی پرداخت. او مدعی شد که تیم پرتغالی هیچ کدام از شرایط آبی‌ها برای پرداخت قسط دوم را قبول نکرده تا آن‌ها بتوانند وینگر بوشهری را به تیمشان برگردانند.
فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با پیمان یوسفی و درخصوص مطالبات آبی‌ها صحبت‌هایش را ‌این گونه مطرح کرد: حتی یک ریال هم از اسپانسر طلب نداریم. تنها مطالبات ما از AFC و انتقال بازیکن است. اگر همه آن را جمع کنید، یک میلیون دلار می‌شود. در حالی که ما پرونده استراماچونی، پادوانی، میلیچ، محبی و... را داریم.
او گفت: متأسفانه قرارداد را طوری بسته‌ایم که حرفی از پول نقد نزده‌ایم. زمانی که می‌گوییم پول نقد نباشد، باید حتماً از طریق بانک ارسال کنیم. با وجود بی پولی، 230 هزار دلار را از یک صرافی قرض گرفته‌ام. آن را فرستاده‌ام ولی می‌گویند 90 هزار دلار آن به حساب ما آمده است. الآن پانزده روز است که نمی‌دانیم بقیه پولمان کجاست و داریم دنبال پول می‌گردیم!
وی ادامه داد: چون تحریم هستیم، پول ارسال نمی‌شود. من می‌گویم یک گزینه پرداخت نقدی را در قرارداد می‌گذاشتید. با باشگاه سانتاکلارا تماس گرفتیم و گفتیم می‌توانیم مبلغ مذکور را تحویل سفیر ‌ایران در پرتغال بدهیم؟ گفتند خیر. گفتیم به سفیر پرتغال در‌ ایران پرداخت کنیم؟ گفتند خیر. گفتیم کسی را بفرستیم که پول را نقدی تحویلتان بدهند؟ باز هم می‌گویند خیر.
فتح‌الله‌زاده در پایان اظهار داشت: البته من هم جای آن‌ها باشم‌ این کار را نمی‌کنم، چون می‌خواهند قرارداد را به هم بزنند و محبی را از ما بگیرند. متأسفانه در قرارداد ‌این گونه نوشته شده است. من آدمی ‌نیستم که فرار کنم، چون من نتوانم باشگاه را درست کنم، هیچ کس دیگری نمی‌تواند ‌این وضعیت را درست کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی