[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

صانعی: بازی دوستانه با برزیل قطعی شده است، روزنامه شیراز نوین

علی صانعی در رابطه با آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال زیر ۱۸‌سال ایران گفت: در حال حاضر هفته دوم تمرینات ما در حال سپری شدن است و با ۲۰‌بازیکن نهایی تمرینات خود را آغاز کرده‌ایم و طبق هماهنگی که با کادر فنی انجام شده قرار است که در طول ۶ هفته ابتدایی تمرینات بدنسازی ادامه داشته باشد. به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، وی در ادامه گفت: بعد از تمرینات بدنسازی قرار است به کارهای تاکتیکی بپردازیم و در صورتی که در طول مدت تمرینات و بازی‌های تدارکاتی اگر برای بازیکنی مصدومیت و یا مشکلی پیش آمد ما علاوه بر ۲۰‌بازیکن نهایی ۱۰ بازیکن آماده دیگر داریم که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم.
سرمربی تیم زیر ۱۸‌سال همچنین در رابطه با بازی‌های تدارکاتی‌ گفت: تاکنون با چند کشور جهت بازی‌های دوستانه صحبت شده که در حال حاضر با برزیل قطعی شده اما تنها مشکلی که وجود دارد، مسافت بین دو کشور و رفت و آمد است که آیا مستقیم از برزیل راهی آرژنتین شویم و یا اینکه مجدداً به ایران برگشته و سپس راهی مسابقات المپیک شویم که این موضوع در حال بررسی است.
صانعی گفت: طبق هماهنگی‌های که با کمیته ملی المپیک انجام شده قرار است اعزام تیم فوتسال به آرژانتین هفتم یا دهم مهرماه انجام شود. امیدوارم بتوانیم قبل از این مسابقات بازی‌های دوستانه‌ای داشته باشیم، به این دلیل که تنها مشکل حال حاضر نداشتن بازی‌های تدارکاتی است.
وی در پاسخ به سؤالی که آیا این تیم پتانسیل قهرمانی در المپیک را دارد یا خیر گفت: این تیم قهرمان آسیا شده و توقعات از آن زیاد است. قول قهرمانی دادن کار درست و منطقی نیست که بخواهم از همین الآن بگوییم این تیم قهرمان می‌شود، اما این قول را از طرف خود، کادر فنی و بازیکنان می‌دهم که با تمام وجود تلاش می‌کنیم که از عنوان قهرمانی خود در آسیا دفاع کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی