[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

قتل مرد پولدار تهرانی به خاطر ملک میلیاردی، روزنامه شیراز نوین

مردی که به‌خاطر اختلاف ملک میلیاردی مرد پولداری را جلوی در دفترخانه‌ای به قتل رسانده بود به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
به گزارش گروه جنایی رکنا، صبح روز یک‌شنبه سوم بهمن سال‌۹۵ قاضی مدیر روستا با تماس تلفنی مأموران پلیس از مرگ مشکوک مرد میانسالی در بیمارستانی با خبر و همراه تیمی ‌از کارآگاهان اداره‌ دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در بیمارستان با جسد مرد ۶۵‌ساله‌ای به نام شاپور روبه‌رو شدند که با اصابت جسم نوک تیزی به پشت سرش به کام مرگ رفته بود.
بررسی‌ها حکایت از این داشت عصر روز قبل مقتول در یک مجتمع تجاری حوالی میدان نوبنیاد جلوی دفترخانه‌ای با مردی درگیر شده که ناگهان نقش بر زمین و بی‌هوش می‌شود.
وکیل مرد فوت شده گفت: موکلم مدتی است به خاطر ملک میلیاردی با مردی به نام ارسلان اختلاف دارد. ارسلان از موکلم زمین خریده بود، اما بدهی‌اش را نمی‌داد تا اینکه روز حادثه جلوی دفتر خانه‌ای با هم درگیر شدند و ناگهان شاپور روی زمین افتاد و ارسلان هم از محل گریخت.
هم‌زمان با ادامه تحقیقات مأموران به دستور قاضی، ارسلان را بازداشت کردند و مورد بازجویی قرار دادند.
وی گفت: شاپور قرار بود سند زمین را به نام من منتقل کند، اما از آنجا که ملک خلافی داشت، به وی گفتم که هر زمان خلافی ساختمان را پرداخت کرد، بقیه مبلغ را پرداخت می‌کنم که در نهایت به توافق رسیدیم تا اینکه روز حادثه قرار گذاشتیم که در دفترخانه‌ای در مجتمع تجاری مورد نظر حاضر شویم تا سند به نام من منتقل شود.
آن روز جلوی دفترخانه با پسر شاپور درگیر شدم، اما او رفت و من همراه مقتول در راه‌پله‌ها بار دیگر به‌صورت لفظی درگیر و در یک لحظه عصبانی شدم و او را هل دادم. او تعادلش را از دست داد و با سر به لبه دیوار بر خورد کرد. همین مسئله باعث شد او از هوش برود.
در حالی که متهم این ادعا را مطرح می‌کرد مأموران فیلم دوربین‌های مداربسته محل حادثه را بازبینی و راز قتل را بر ملا کردند. فیلم نشان می‌داد لحظه حادثه مقتول و وکیلش در پله‌ها هستند و در همین هنگام متهم با مقتول درگیر می‌شود و در یک لحظه چاقویی از جیبش بیرون می‌آورد و ضربه‌ای به پشت گردن مقتول می‌زند.
متهم وقتی فیلم دوربین مداربسته را مشاهده کرد به قتل مرد پولدار اعتراف کرد.
قاضی مدیر روستا پس از تحقیقات تکمیلی برای متهم به جرم قتل عمد کیفرخواست صادر کرد. بدین ترتیب متهم به زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی