[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

مردم بلیت بخرند دلگرم می‌شویم، روزنامه شیراز نوین

در حالی که کمتر از دو‌ماه به شروع هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا- پالمبنگ زمان باقی است مسئولان برگزاری این رقابت‌ها اعلام کردند که از یک هفته آینده فروش بلیت این مسابقات به صورت آنلاین و غیر آنلاین آغاز خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی ‌کمیته ملی المپیک؛ پیش از این مسئولان برگزاری این رقابت‌ها اعلام کرده بودند که 30‌ژوئن بلیت فروشی آغاز خواهد شد. براساس مقررات در نظر گرفته شده و برای جلوگیری از سوء‌استفاده هر شخص هنگام خرید بلیت موظف به ارائه کارت شناسایی معتبر است.
هر‌کس می‌تواند با ارائه یک کارت شناسایی چهار بلیت تهیه کند. همچنین قیمت بلیت به صورت آنلاین و غیر آنلاین یکسان است اما برای خارجی‌ها قمیت‌ها 20‌درصد گران‌تر است.
اریک توهیر مدیر تیم میزبانی بازی‌های آسیایی 2018 به جاکارتا پست گفت: ما منتظر هستیم که مردم با خرید بلیت این رقابت‌ها حمایت خود را نشان داده و از تماشای مسابقات لذت ببرند.
او گفت: تیم برگزار کننده این رقابت‌ها تمام تلاش خود را می‌کند که همه چیز طبق برنامه پیش برود همان‌طور که تا این لحظه این اتفاق رخ داده است. توهیر تأکید کرد که خرید بلیت از سوی مردم باعث دلگرمی ‌مسئولان این بازی‌ها و نشان‌دهنده علاقه مردم اندونزی به برگزاری رویدادهای ورزشی بزرگ است. هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا- پالمبنگ از 18‌آگوست تا دوم سپتامبر در اندونزی با حضور 45‌کشور آسیایی برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی