[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

دو تصادف در روز گذشته ۴ مصدوم در پی داشت، روزنامه شیراز نوین

واژگون شدن خودروی وانت نیسان در گردنه بابا حاجی، بعد از ظهر روز گذشته، سه مصدوم برجای گذاشت.
به گزارش روابط عمومی ‌سازمان آتش‌نشانی، رانندگان خودروهای عبوری با دیدن صحنه واژگونی این خودرو، سراسیمه با سامانه‌ی ۱۲۵ تماس گرفته و خبر آن را به آتش‌نشانی دادند که ستاد فرماندهی این سازمان در ساعت‌۱۶:41 دقیقه دیروز بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه13 را به محل حادثه واقع در گردنه بابا حاجی روانه کرد.
بنا به اظهار مهدی علیمردانی فرمانده‌ی آتش‌نشانان اعزامی، یک دستگاه وانت نیسان با سه سرنشین در دو راهی جاده جهرم درحال حرکت بود که به دلیل نامعلومی ‌از مسیراصلی منحرف شد و پس از برخورد با موانع وسط بزرگراه از مسیر اصلی خارج شد و بعد از طی مسافتی به یک‌باره بر روی سقف واژگون شد.
وی با اشاره به مصدومیت هر سه سرنشین نیسان‌بار و بیرون آوردن آنان از داخل اتاقک خودرو توسط رانندگان عبوری افزود: نیروهای آتش‌نشانی ضمن نصب علائم هشدار دهنده‌ی ترافیکی در جاده و قطع برق خودرو، با کشیدن یک رشته لوله‌ی آبدهی تا محل واژگونی خودرو، محل حادثه را ایمن کردند.
این فرمانده آتش‌نشانی درادامه اظهار داشت: هر سه مصدوم این حادثه ( دو زن 42 و 50‌ساله و یک مرد 44‌ساله) بلافاصله با کمک آتش‌نشانان برای انجام معاینه و درمان‌های لازم تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه شدند.
علیمردانی خاطرنشان کرد: نیروهای عملیات پس از حضور عوامل راهور و برگرداندن خودرو به حالت اولیه و انتقال به حاشیه‌ی امن جاده، نسبت به پاکسازی و شستشوی سطح جاده اقدام کردند. 
همچنین در ساعت 23:07 شب گذشته نیز گزارش تصادف دو خودروی ایسوزو و 206 آتش‌نشانان از ایستگاه 7 را به محل حادثه در بلوار تخت جمشید روانه کرد. در این حادثه نیز مسافر مرد 29‌ساله خودروی 206 مصدوم شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی