[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

کری‌خوانی اسطوره‌ی سیاه برای مسی و یارانش، روزنامه شیراز نوین

اسطوره‌ی نیجریه‌ای دنیای فوتبال معتقد است تیم ملی کشورش می‌تواند آلبی‌سلسته‌ی تا اینجا ناکام را شکست داده و به مرحله‌ی دوم جام جهانی روسیه قدم بگذارد. نوانکو کانو معتقد است نیجریه برای اینکه روز سه‌شنبه در روز سوم بازی‌های گروه D، آرژانتین را غافلگیر کرده و به پیروزی برسد، همه‌ی عناصر و شرایط لازم را در اختیار دارد. شاگردان گرنوت روا در بازی دوم خود در مرحله‌ی گروهی، ایسلند را به لطف دو گل احمد موسا 2-0 شکست دادند تا برای ادامه‌ی راه در جام جهانی انگیزه‌ی مضاعفی پیدا کرده و برای موفقیت خود رویاپردازی کنند. نیجریه برای اینکه به مرحله‌ی دوم تورنمنت صعود کند باید در روز سوم، در استادیوم کرستووسکی شکست نخورد و حتی نتیجه‌ی تساوی هم آنها را به دور بعد خواهد فرستاد.
تیم خورخه سمپائولی از طرف دیگر بعد از دو بازی ضعیف در آستانه‌ی حذف شدن قرار دارد و برای صعود به مرحله‌ی حذفی جام جهانی حتماً باید سوپرایگل‌های نیجریه را شکست دهد.
کاپیتان سابق تیم ملی نیجریه برای آرژانتینی‌ها کری‌خوانی کرده و می‌گوید تیم ملی کشورش فرصت خیلی خوبی دارد تا به آرژانتینی‌ها درس تلخی بدهد. کانو در توییتی می‌نویسد «‌نیجریه در مقابل آرژانتین. باورتان می‌شود‌؟ بله می‌تونیم. یعنی می‌توانیم‌؟ بله می‌توانیم».
قبل از شروع جام جهانی، شاگردان روا در یک بازی دوستانه که در شهر کراسنودار روسیه برگزار شد آرژانتین را 4-2 شکست دادند. عقاب‌های نیجریه حالا امیدوارند در دیداری که فردا در سنت‌پترزبورگ انجام خواهد شد هم بتوانند پشت مسی و یارانش را به خاک برسانند.
نیجریه در تاریخ جام‌های جهانی تا کنون موفق به پیروزی بر آلبی‌سلسته نشده و در دیدارهای قبلی دو تیم در تورنمنت‌های قبلی، نیجریه‌ای‌ها همیشه بازنده بوده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی