[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

دستگیری سارقان و مالخر منزل در گراش، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی گراش از دستگیری 4‌نفر سارق و مالخر منزل و کشف اموال مسروقه در آن شهرستان خبر داد.
سرهنگ علی بابایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: با توجه به وقوع یک فقره سرقت منزل در شهرستان گراش، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با تحقیقات میدانی و اظهارات مال‌باخته، مشخص شد سارقان پس از سرقت خود را از دید مأموران مخفی کرده‌اند.
سرهنگ بابایی تصریح کرد: با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش چند روزه کارآگاهان، 3‌نفر متهم به هویت معلوم در این زمینه شناسایی و پس از هماهنگی قضایی در یک عملیات ضربتی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی منتقل شدند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: متهمان در بازجویی فنی و تخصصی به سرقت طلاجات از منزل شاکی اقرار و بیان کردند اموال مسروقه را به فردی به هویت ج-ر فروخته‌اند.
فرمانده انتظامی گراش با اشاره به اینکه در یک عملیات ضربتی مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد خاطر‌نشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه مالخر 5‌عدد گوشواره، 6‌عدد النگو، یک عدد دستبند طلا، چهار عدد انگشتر، سه عدد گلوبند، یک عدد پشت دست، یک عدد تسبیح طلا و دو عدد زاغ طلا کشف شد.
این مقام انتظامی در پایان ضمن اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی بیان کرد: از نگهداری وجوه نقد زیاد، اشیاء قیمتی و اسناد و مدارک در منزل و محل‌هایی که سارقان به سهولت به آنها دسترسی پیدا می‌کنند خودداری کرده و حتی المقدور در صورت نگهداری این اشیاء در منزل از گاو صندوق‌هایی که از استحکام لازم برخوردار است، استفاده کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی