[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۷
  • دوره جدید

بهترین‌های جودو بانوان فارس معرفی شدند، روزنامه شیراز نوین

مسابقات جودو انتخابی  نوجوانان و بزرگ‌سالان استان فارس در قسمت بانوان با حضور شهرستان‌های  استهبان، فسا، مرودشت، آباده و نی‌ریز در سالن تختی شیراز در تاریخ 11/09/۱۴۰۱ دیروز برگزار گردید و در پایان در بخش تیمی‌ رده نوجوانان تیم‌های آباده، نی‌ریز و فسا به ترتیب اول تا سوم شدند و در بخش بزرگ‌سالان تیم‌های شیراز، مرودشت و نی‌ریز به ترتیب روی سکوهای اول تا سوم ‌ایستادند.
بنابر اعلام رئیس هیئت جودو استان فارس، در رده سنی نوجوانان در وزن ۴۰- اسما ملکی از استهبان، وزن ۴۴- ساحل اسفندیاری از آباده، وزن ۴۸- ریحانه عسکری از نی‌ریز، وزن ۵۲- زینب حسینیان از فسا، وزن  ۵۷- زهرا طهماسبی از آباده، وزن ۶۳- مریم کلانتری از مرودشت به مقام نخست دست یافتند. همچنین در رده سنی بزرگ‌سالان  در وزن ۴۸- سیده راضیه حسینی از شیراز، وزن ۵۲- سعیده خرمی ‌از نی‌ریز، وزن ۵۷- معصومه حبیبی از نی‌ریز، وزن ۶۳- رها یار احمدی از شیراز، وزن ۷۰- ساجده عبودی از شیراز، وزن ۷۸- سهیلا زارع از مرودشت و وزن ۷۸+ مریم احمدی از مرودشت رتبه‌های نخست را کسب کردند. 
وحید زارع نژاد افزود: کادر داوری ‌این مسابقات را خانم ابطحی، خانم صنعتی، خانم حسنی و خانم شرفی و کادر برگزاری را خانم اسفندیاری، خانم مزیجانی و خانم نعمت‌اللهی برعهده داشتند. 
وی همچنین از همکاری آقای ارشاد تشکر و قدردانی کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی