[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

ای کاش رشته ما هم مانند کشتی بود!، روزنامه شیراز نوین

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: ای کاش رشته ما هم تجهیزاتش مانند کشتی تنها به دوبنده و کفش خلاصه می‌شد. به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رجبلو در مودر اینکه در بازی‌های آسیایی در چه ماده‌ای رکاب خواهد زد گفت: مسیر اومینیوم چون سربالایی است با مشورتی که با مربیان داشتیم احتمال زیاد در همین ماده رکاب می‌زنم. رشته‌های اومینیوم هم به شکلی است که می‌توان مدال گرفت. البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست و دو مسابقه انتخابی در ژاپن و چین داریم. اومینیوم رشته سختی است، اما رشته‌ای نیست که نتوان مدال گرفت. وی در مورد شرایطش عنوان کرد: هنوز از شرایط خودم راضی نیستم و معمولاً به‌خاطر مسابقات قهرمانی آسیا یک افتی در این مقطع از سال می‌کنم و تقریباً 5‌سال است همین شرایط را دارم. هنوز جا دارد که بهتر از این بشوم.
ملی‌پوش دوچرخه‌سواری در مورد تجهیزات برای بازی‌های آسیایی گفت: متأسفانه در این بخش معضل بزرگی داریم و این هم تنها به فدراسیون باز نمی‌گردد و اقتصاد ما دچار مشکل شده است. ای کاش مانند کشتی و چند رشته دیگر بودیم که تنها تجهیزات‌مان به دوبنده و کفش خلاصه می‌شد. در دوچرخه‌سواری تجهیزات بسیار مهم است و حتی اگر یک ورزشکار فوق‌العاده از لحاظ بدنی آماده باشد، اما تجهیزاتش مشکل داشته و سطح پایین باشد، نتیجه نمی‌گیرد. وی ادامه داد: گرانی ارز مشکلات زیادی را به‌وجود آورده و دوچرخه‌های ما تا 4‌برابر گران‌تر شده است. از سوی دیگر قرارداد ما هم آنچنانی نیست که این مشکل را برطرف کند. هنوز هم با تجهیزات دو سال قبل کار می‌کنیم و با این شرایط واقعاً کار کردن سخت است. رجبلو تأکید کرد: تجهیزات حرف اول را در دوچرخه‌سواری می‌زند. پیست چوبی در کشور نداریم و شاید بتوان با اردوهای خارجی این مشکل را حل کرد، اما سایر تجهیزات دوچرخه را می‌خواهیم چکار کنیم؟ با ورزشکار قزاقی که نفر دوم اومینیوم جهان است وقتی صحبت می‌کردم می‌گفت 21‌هزار یورو در ماه قرارداد دارد و این نشان می‌دهد که کاملاً تأمین است. آیا برای ما هم این‌گونه است؟
وی در پایان عنوان کرد: با تمام این سختی‌ها و کمبودها تمام تلاش‌مان را برای کسب بهترین نتیجه در جاکارتا می‌کنیم و چیزی کم نخواهیم گذاشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی