[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

کار کثیف زن صیغه‌ای با زندگی زن و شوهر ساده لوح !، روزنامه شیراز نوین

پرونده زندگی زناشویی یک زوج بعد از ۱۴سال، با نارو زدن یکی از آن‌ها به طرف مقابل و مهر طلاق به بایگانی سپرده شد.
زن افسرده بعد از برملا شدن راز همسرش که عشق‌اش را با یک‌نفر دیگر تقسیم کرده بود پا در دادگاه خانواده گذاشت و درخواست طلاق داد. زن دل چرکین از رفتار همسرش درباره ماجرای زندگی مشترکش می‌گوید: شوهرم کار خوبی داشت و زندگی‌مان رو به راه بود. خودم خانه‌دار و مشغول انجام کارهای خانه و تربیت تنها فرزندمان بودم. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم روزی با شوهرم به بن‌بست بخورم و اصلاً به همسرم شک نمی‌کردم. او مدام با آدم‌های مختلف از جمله دختران به‌واسطه شغل‌اش در تماس بود. ناگفته نماند که من به دلیل ارثی که از پدرم رسیده بود خانه و ماشین به نام خودم داشتم. چند‌سالی گذشت کم کم از گوشه و کنار حرف و حدیث‌هایی مبنی بر ازدواج مجدد شوهرم شنیدم اما اصلاً باور نمی‌کردم. بالاخره ماه از پشت ابر بیرون آمد و راز همسرم را فهمیدم. به گفته همسرم او چند سال است که با یکی از همکاران مطلقه‌اش رابطه مخفیانه‌ای را شروع کرده و با عقد موقت محرم یکدیگر شده‌اند. بعد از برملا شدن این ماجرا انگار دنیا روی سرم خراب شد و خیلی از این موضوع ناراحت شدم. همسرم وقتی دید از دست او عصبانی هستم به من پیشنهاد داد که در ازای زدن سند خانه و ماشین به نام همسر دومش او را طلاق خواهد داد.
من که به همسرم وابسته بودم و به او علاقه داشتم و می‌خواستم به هر قیمتی که شده هوویم را از زندگی شوهرم بیرون کنم فریب حرف‌های او را خوردم و سند‌ها را به نام هوویم زدم. در واقع با زدن سند به نام هوویم زندگی مشترک‌مان را نابود کردم.
بعد از این اتفاق نه تنها شوهرم به وعده‌اش عمل نکرد بلکه مثل طلبکارها با من برخورد می‌کرد. تازه آن موقع بود که متوجه شدم با دست خودم زندگی‌ام را تقدیم شوهر بی‌وفا و حیله‌گرم و همسرش کردم. بعد از رو‌دست خوردن از شوهرم تصمیم گرفتم به دادگاه خانواده بیایم و از دست شوهر و هووی کلاهبردارم شکایت کنم‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی