[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۰
  • دوره جدید

تجلیل از بازنشستگان اداره ورزش و جوانان ، روزنامه شیراز نوین

در جلسه‌ای با حضور مدیر کل و معاونین از تعدادی از بازنشستگان اداره‌کل ورزش و جوانان فارس قدردانی و تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، هم‌زمان با برگزاری گردهمایی مسئولان ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های استان فارس که صبح یکشنبه در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد از 8‌نفر از همکاران اداره کل که به تازگی به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند با اهدای لوح سپاس و هدایا قدردانی شد.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در این جلسه با اشاره به نقش کارکنان در رسیدن به اهداف اداره کل افزود: بدون شک تلاش همکاران ما در اداره کل ستودنی است و یقیناً در بدست آوردن توفیقات اخیر در سطح کشور نقش همکاران در سطح استان بی‌بدیل بوده است.
کامیاب با قدردانی از خدمات شایسته بازنشستگان خطاب به آنان گفت: از تلاش همه شما عزیزان به نمایندگی از وزارت ورزش و جوانان و همه همکارانمان در سطح استان تشکر و قدردانی می‌نمایم‌.
وی همچنین برای این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی ‌مراحل زندگی کرد و افزود: بازنشستگی شما به منزله جدایی از بدنه اداره کل و وزارت ورزش و جوانان تلقی نخواهد شد و امیدوارم همچنان بتوانیم از تجربیات و اندوخته‌های 30‌ساله شما نهایت بهره و استفاده را ببریم.
گفتنی است آقایان سید غلامرضا کمانه‌، رضا زارع‌، محمد تقوی‌، علی صحرانبرد‌، محمد علی ثابت اقلیدی‌، سید احمد دانش‌لاری‌، محمد باقر قاسمی ‌و میر‌هاشم موسوی همکارانی بودند که پس از سی‌سال خدمت صادقانه به جامعه ورزش و جوانان استان اخیراً به افتخار بازنشستگی نایل آمده‌اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی