[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
ناگهان شرایط برای شما به نقطه حساسی می‌رسد که می‌تواند یکی از نقاط عطف زندگی شما محسوب شود. هیجان این شرایط برای شما بسیار بیشتر از حد تحملتان است و ممکن است احساس کنید کنترل اوضاع از دستتان خارج شده و نمی‌دانید باید چه کار بکنید. خونسردی خود را از دست ندهید و کارهایتان را قدم به قدم پیش ببرید. عجله نکنید و خودتان را موظف ندانید در چشم برهم زدنی همه چیز را سر و سامان بدهید.
اردیبهشت
امروز شاید قرار گرفتن در مرکز توجه برای شما کار بسیار دشواری باشد، اما از آن هیچ راه فراری نخواهید داشت. خونسردی خود را حفظ کنید و با توجه به موقعیتی که برایتان پیش آمده، بهترین واکنش ممکن را از خود نشان دهید. به حس ششم خود اعتماد کرده و نگران اینکه اشتباه کنید هم نباشید. ممکن است احساس کنید در رابطه عاطفی خود بازیچه دست طرف مقابلتان شده اید.
خرداد
امروز حفظ تعادلتان کار سختی خواهد بود، اما شما از معدود آدم‌هایی هستید که می‌توانید با وجود این شرایط سخت هم در این راه موفق باشید. شاید احساس کنید دیگران با سرسختی و داشتن تعصب به نظرات و عقاید خود شما را تحت فشار گذاشته‌اند، اما شما هم مهمات کافی برای ورود به این جنگ را در اختیار دارید و قصد تسلیم شدن هم ندارید. پذیرفتن این چالش و وارد شدن به این بحث می‌تواند برای شما آموزنده‌تر از چیزی باشد که انتظارش را داشته‌اید.
تیر
امروز به معنای واقعی کلمه، برای شما خواستن برابر با توانستن است. البته قرار نیست همین که چیزی را خواستید آن را در برابر چشمان خود حی و حاضر بیابید، بلکه باید برای به دست آوردن آن تلاش کنید؛ اما خیالتان راحت است که زحماتتان هدر نمی‌روند و به نتیجه مورد نظرتان خواهید رسید. از این موقعیت استفاده کرده و به اطرافیانتان نشان دهید تا چه حد می‌توانید موفق باشید.
مرداد
امروز برای شما مانند یک مسابقه فوتبال در ورزشگاه تیم خودتان خواهد بود! هوادارانتان همراهتان هستند و زمین مسابقه را هم به خوبی می‌شناسید و به آن عادت دارید. از فرصت‌های کوچکی که شاید در حالت عادی چندان به چشمتان نیایند استفاده کرده و آنها را برای خود به موقعیت‌هایی ارزشمند تبدیل کنید. امروز دارای قدرت و انرژی فوق‌العاده‌ای است که شاید در نگاه اول کنترل نشدنی باشد.
شهریور
امروز روی کمک دیگران حساب کنید. خواهید دید تبادل اطلاعات با دیگران به شما کمک خواهد کرد تا آخرین قطعات پازلی که شما را با خود درگیر کرده است را پیدا کنید. البته که استقلال در انجام کارهایتان مهم و ضروری است، اما گاهی کارها به مرحله‌ای می‌رسند که برای برداشتن قدم بزرگ بعدی به کمک دیگران و حداقل دریافت اطلاعات از جانب آنها نیاز داریم.
مهر
امروز برای شما روز فوق‌العاده‌ای خواهد بود، پس از آن بیشترین بهره ممکن را ببرید. شما خودتان را قبول دارید و اعتماد به نفستان در سطح بالایی قرار گرفته است، اتفاقات خوب هم در پیش هستند که امروز را حتی زیباتر هم می‌کنند. شما خوشحال و سرحال هستید و این سرزندگی‌، دیگران و به دنبال آنها موقعیت‌هایی بسیار خوب را به سوی شما جذب می‌کند.
آبان
امروز احساسات شما نسبت به همیشه تا حدودی آشفته هستند. تمرکز روی هیچ کاری برای شما راحت نخواهد بود و در متمرکز کردن ذهن خود روی کوچک‌ترین کارها هم به مشکل برخواهید خورد. حتی در حرف زدن هم نمی‌توانید روی یک موضوع متمرکز شوید و دائم از این شاخه به آن شاخه می‌پرید و با حرف‌هایتان دیگران را متعجب می‌کنید. انتظار نداشته باشید آنها شما و احساستان را درک کنند.
آذر
امروز باد فوق‌العاده‌ای در جهتی که شما می‌خواهید کشتی زندگیتان را پیش ببرید می‌وزد، پس حواستان باشد از موقعیت استفاده کنید. شما امروز در هر مسیری که بخواهید پیش بروید موفق خواهید بود و اوضاع هم به کامتان خواهد بود و پیشرفت مورد نظرتان را خواهید داشت. فقط حواستان باشد مسیرتان را خوب انتخاب کنید، چون وقتی راه افتادید دیگر تغییر مسیر دادن به هیچ وجه برایتان راحت نخواهد بود.
دی
انرژی فوق‌العاده‌ای در امروز نهفته است که باعث شده شما آرام و قرار نداشته باشید و مدام از این شاخه به آن شاخه بپرید. لزومی ندارد امروز و با وجود این شرایط آشفته نقشه‌هایتان را قطعی کنید. الان وقت خوبی برای اینکه خودتان را تحت فشار قرار دهید نیست و مانند کسی که بخواهد یک ماهی تر و تازه را محکم در دستانش بگیرد، هرچقدر بیشتر تلاش کنید کمتر موفق خواهید بود.
بهمن
امروز باید همین که از خواب بیدار شدید راه بیفتید. شما هیچ زمانی برای از دست دادن ندارید و یک دنیا کار در انتظارتان است. ذهنتان با سرعت برق کار می‌کند و می‌خواهید هم‌زمان چند کار مختلف را به انجام برسانید. معمولاً این کار به کسی توصیه نمی‌شود، اما شما امروز از پس آن برخواهید آمد و کاملاً آماده‌اید با چندین موقعیت آشفته‌ای که سر راهتان سبز می‌شوند به بهترین شکل ممکن مواجه شوید.
اسفند
امروز قلب شما در تلاطم خواهد بود. احساسات شما شبیه به قطاری هستند که با بیشترین سرعت ممکن پیش می‌رود و در هیچ ایستگاهی هم توقف نمی‌کند. از این فرصت استفاده کرده و احساستان را در قالب یک نامه، ترانه یا خیلی ساده‌تر از همه، در دفتر خاطراتتان بنویسید. بعد با مراجعه به نوشته‌هایتان به چیزهای زیادی در رابطه با احساسات واقعی خود پی خواهید برد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی