[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

بسیج اصناف به جنوب شهر رفت ، روزنامه شیراز نوین

 فرمانده حوزه بسیج اصناف و بازاریان سپاه ثارالله(ع) شیراز گفت: جمعی از بازاریان و فعالان صنفی شیراز با برپایی ایستگاه تخصصی جهادی اصناف در منطقه محروم احمدآباد این کلان‌شهر، به ارائه خدمات رایگان به اهالی این منطقه پرداختند. محمد احمدی یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با همکاری پایگاه اتحادیه‌های آرایشگران، تعمیرات لوازم خانگی و اتحادیه رنگ‌آمیزان، به ساکنان منطقه محروم احمدآباد خدمات تخصصی به‌صورت رایگان ارائه شد.
فرمانده حوزه بسیج اصناف و بازاریان سپاه ثارالله(ع) شیراز گفت: همچنین به همت اتحادیه رنگ‌آمیزان و نقاشان، تعدادی از مدارس مناطق محروم شیراز از جمله مدرسه حضرت مریم منطقه احمدآباد به طور رایگان رنگ‌آمیزی می‌شود.
احمدی با تقدیر از اتحادیه‌هایی که در رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در قالب اردوهای تخصصی جهادی اصناف شرکت کرده‌اند، گفت: برخلاف تفکرات سرمایه داری و لیبرال، گام اصلی ایجاد بازار و اقتصاد اسلامی کار جهادی است و تحقق این امر بدون روحیه جهادی امکان‌پذیر نیست.
او تصریح کرد: گسترش روحیه جهادی در رسته‌ها و رده‌های مختلف از ثمرات تفکر انقلاب اسلامی است و توفیق‌های به‌دست‌آمده در عرصه‌های مختلف کشور حاصل افراد و تفکر جهادی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی