[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

مهبودی سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز شد، روزنامه شیراز نوین

سید محی‌الدین حسینی ارسنجانی_ شیراز نوین: 
باحکم عبدالرسول احمدی مدیرکل آموزش وپرورش فارس، سعید مهبودی سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز شد و نصرالله کیانی پس از قریب به ۳۶سال خدمات صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل آمد.
در مراسم معارفه مهبودی و تکریم کیانی مدیر پیشین این ناحیه، علی عسکر جمشیدی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس و مسیح‌ هاشمی ‌مشاور مدیرکل، شورای معاونان و کارشناس مسئولان دوایر اداری این ناحیه، سرپرست و شورای معاونان اداره آموزش و پرورش شهرستان سپیدان حضور داشتند. در این جلسه حسینی معاون آموزش متوسطه ناحیه یک با قدردانی از خدمات ارزشمند کیانی و با تبریک به مهبودی از هر دوی این بزرگوار به عنوان مدیران بااخلاق و مردم‌دار یاد کرده و برای هر دو آرزوی توفیقات الهی در تمامی ‌امور زندگی و شغلی کرد. 
سپس کیانی به تشریح گزارش عملکرد خود در دوران خدمت قریب به ۵سال حضورش در سمت مدیریت ناحیه یک شیراز پرداخت و از همکاران خود طلب حلالیت کرد. جمشیدی معاون ابتدایی آموزش و پرورش فارس هم در سخنانی کیانی را مدیری موفق در کار خود و دارای کارنامه‌ای درخشان دانست و در نهایت مهبودی با تشکر از احمدی به جهت حسن اعتماد به وی اخلاق و قانون را دو شاخصه کاری خود اعلام کرده و گفت: ان‌شاءالله امور ناحیه یک کمافی‌السابق باسرعت و جدیت هرچه تمام‌تر استمرار می‌یابد. در پایان این مراسم لوح تقدیر به کیانی و حکم مسئولیت جدید به مهبودی اهدا شد.گفتنی‌ست نصرالله کیانی مدیر سابق آموزش و پرورش ناحیه یک پس از ۳۶سال خدمت در ادارات مختلف استان و نواحی شیراز بویژه ریاست اداره آموزش و پرورش عشایر سیار و از ۷آذر ۹۲ تاکنون در سمت مدیر ناحیه یک شیراز بازنشسته و سعید مهبودی مسئول اسبق حراست ناحیه یک و رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان سپیدان به‌عنوان سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز منصوب و مشغول به کار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی