[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

پیگیری حضور تیم هندبال شهید چمران در لیگ برتر ، روزنامه شیراز نوین

تیم هندبال شهید چمران لارستان درپی موفقیت‌های کسب شده در سطح کشور و حضور مقتدرانه در مسابقات آسیایی به‌عنوان نماینده ایران بار دیگر به منظور حضور در مسابقات لیگ برتر کشور اعلام آمادگی نمود.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، داریوش دهقان فرماندار شهرستان لارستان به همراه محمد حسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان و مسعود راستی مدیر عامل تیم هندبال شهید چمران لارستان با حضور در دفتر دکتر صفرپور مدیر کل ورزش و جوانان در خصوص ادامه فعالیت تیم هندبال بانوان شهید چمران در لیگ برتر و هندبال آقایان در لیگ دسته یک کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این جلسه مسائل و مشکلات تیم و نیازهای حمایتی از سوی مدیر عامل تیم شهید چمران و فرماندار لارستان مطرح و در ادامه مقرر گردید بررسی شرایط و کمک‌هایی که از سوی اداره کل به منظور حضور مقتدرانه این تیم در سطح کشور می‌تواند صورت پذیرد با هماهنگی سرپرست معاونت ورزش اداره کل انجام گزارش مربوطه جهت بررسی و طرح در جلسه شورای ورزش آماده گردد.
لازم به ذکر است در این جلسه علیرضا امینازاده سرپرست معاونت توسعه امور ورزش ،فریبا خالدی مسئول توسعه ورزش بانوان و غلامشاهی رئیس هیئت هندبال نیز حضور داشتند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی