[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

دومین ستاره استقلال هم پرید؟!، روزنامه شیراز نوین

ورزش 3/ باشگاه استقلال تا روز جمعه هفته جاری فرصت دارد مابقی پول رضایتنامه مهدی قائدی را پرداخت کند.
در شرایطی که مشکل نشستن پول رضایتنامه محمد محبی به حساب باشگاه سانتاکلارای پرتغال هنوز حل نشده و خطر ترک استقلال توسط این مهاجم بوشهری آبی‌ها را تهدید می‌کند، حالا یک پرونده دیگر ممکن است اختلالاتی را ایجاد کند.
مهدی قائدی در ابتدای فصل با قراردادی قرضی از شباب الاهلی امارات به استقلال پیوست. طبق تفاهم‌نامه امضا شده میان مدیران وقت استقلال با باشگاه اماراتی باید پول رضایتنامه قائدی در دو قسط پرداخت می‌شد. قسط اول به حساب باشگاه اماراتی رفته اما قسط دوم که حدود 200 هزار دلار است، هنوز پرداخت نشده است.
بر اساس قرارداد امضا شده میان آجورلو و مدیران وقت شباب الاهلی، استقلال باید در تاریخ 18 آذرماه مبلغ قسط دوم را به حساب باشگاه اماراتی واریز کند و اگر این اتفاق نیفتد، باشگاه شباب الاهلی می‌تواند قائدی را به تیم خود برگرداند.
علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال و همکاران او حالا یک دغدغه بزرگ دیگر هم بر مشکلات قبلی‌شان اضافه شده است. آن‌ها که با مشکلات مالی متعددی دست و پنجه نرم می‌کنند، حالا باید 200 هزار دلار دیگر(با نرخ کنونی ارز حدود هفت میلیارد و پانصد میلیون تومان) تهیه کرده و به حساب باشگاه اماراتی واریز کنند تا مشکلی از بابت قائدی نصیب‌شان نشود.
باید دید در شرایط بحرانی استقلال از نظر مالی، مدیران باشگاه چگونه از پس هزینه‌ها و طلبکاران خود برخواهند آمد. آن‌ها طبق وعده فتح‌الله‌زاده تا روز شنبه نیز باید دریافتی همه بازیکنان را به 40 درصد قراردادها برسانند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی