[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

حساب مدیران کم‌کار پای انقلاب نوشته نشود، روزنامه شیراز نوین

سمیرا مولودی - گروه خبر
مسئول بسیج دانشجویی فارس اظهار داشت: امروزه کشور ما بیش از پیش نیازمند مدیران جهادی و با دغدغه است که دل در گرو نظام انقلاب اسلامی ‌دارند.
به گزارش خبرنگار شیراز نوین اسماعیل قزل سفلی در نشست مطبوعاتی خود با اصحاب رسانه با بیان اینکه کم‌کاری برخی مدیران نباید به نام نظام نوشته شود اذعان داشت: مدیران طراز انقلاب در تلاش‌اند تا به دولت مستقر کمک کنند.
او در ادامه افزود: در رأس دشمنان ایران، آمریکا قرار دارد که به کمتر از براندازی نظام فکر نمی‌کند از این رو باید در مذاکرات خود تغییر راهبردی ایجاد کنیم و بپذیریم مذاکره با آمریکا برای ما هیچ فایده‌ای ندارد.
مسئول بسیج دانشجویی گفت: برای خلاصی از وضعیت موجود باید جامعه به منابع داخلی رجوع کند و در پی یافتن راهی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ‌باشیم.
قزل سفلی با تصریح اینکه می‌بایست با مردم صادقانه صحبت کنیم، عنوان کرد: امروزه ایران نه تنها در داخل امنیت دارد بلکه در منطقه نیز دارای اقتدار است.
او در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت گروه‌های مستقل و دانشجویی جهادی این سازمان اشاره کرد و اعلام داشت: در حال حاضر 102 گروه جهادی مشغول فعالیت هستند که 40 گروه در شیراز و 62 گروه در شهرستان‌ها در قالب 90گروه فعال با ماهیت عمومی‌ و 12‌گروه با ماهیت تخصصی با دو رویکرد جهاد روستایی و جهاد شهری فعالیت می‌کنند.
مسئول بسیج دانشجویی در پایان گفته‌هایش اعلام داشت: سازمان موفق به ایجاد شغل پایدار برای 22خانواده در 5منطقه شیراز شده است. مدیر جهاد سازندگی حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان نیز در این نشست با بیان اینکه فعالیت گروه‌های جهادی در تمام طول سال جاری و ساری است، گفت: با تمهیداتی که اندیشیده شده مقرر است که گروه‌ها به جای فعالیت مقطعی در مناطق از این پس به صورت بلندمدت سه‌ساله در مناطق محروم حضور داشته و با شناسایی و اشراف کامل به منطقه تا حصول نتیجه و سرانجام به فعالیت بپردازند.
میثم فضل‌الله پور گفت: در نوروز سال گذشته 700 نفر در قالب 23گروه، در تابستان 96 هزار و 600 نفر در 84 گروه، در ایام اربعین حسینی 300 نفر در 6 گروه و در واقعه کمک به زلزله‌زدگان غرب 340نفر در قالب 15 گروه فعالیت کردند.
او در پایان عنوان کرد: امسال در ایام نوروز 750 نفر در قالب 23 گروه و در تابستان جاری 2 هزار و 600 و در قالب 92 گروه مشغول فعالیت هستند که احتمال افزایش تعداد بسیجیان در فعالیت‌های اخیر تابستان امسال وجود دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی