[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۰
  • دوره جدید

انتخاب سازمان صمت فارس به‌عنوان حامی برتر صنایع پیشرفته، روزنامه شیراز نوین

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به عنوان حامی برتر صنایع پیشرفته انتخاب شد و مورد تقدیر 
قرار گرفت.
در گردهمایی کارآفرینان کشور که به مناسبت اختتامیه برنامه میدون شبکه سوم سیما در برج میلاد تهران برگزار شد، حمیدرضا ایزدی رئیس سازمان صمت فارس به پاس تلاش‌های مضاعف و بهره مندی از ظرفیت‌های موجود در عرصه خدمت به صنعت، لوح تقدیر را از محسن نادری‌منش رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته وزارت صمت دریافت نمود. 
در این مراسم همچنین از تعدادی از واحد‌های تولیدی برتر کشور که با استفاده از تسهیلات و حمایت‌های صندوق مذکور پروژه‌های صنایع پیشرفته را اجرا نموده‌اند، از جمله شرکت افزار کیمیای فارس، تقدیر به عمل آمد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با اشاره به دفتر نمایندگی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در استان گفت: در سال جاری با شعار تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین جلسات متعدد و برنامه‌های مدونی در راستای ارتباط بین صنعت و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان و فناور، در راستای حمایت‌های مالی انجام پذیرفت و عملیاتی شد.
محورهای اصلی خدمات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته شامل اعطای تسهیلات مالی، صدور ضمانت‌نامه و ارائه خدمات کارشناسی می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی