[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

تریلر حامل تریاک در آباده زمین‌‌گیر شد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی آباده از توقیف یک دستگاه تریلر و دستگیری یک قاچاقچی و کشف 29‌کیلو و 322‌گرم تریاک توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ طهماسب سمائی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: در راستای مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر آباده با انجام یک‌سری کارهای اطلاعاتی و پلیسی از حمل و جابه‌جایی مقداری مواد مخدر توسط شخصی به هویت معلوم مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: در همین رابطه مأموران به محور آباده-اصفهان اعزام و ضمن برپایی ایست و بازرسی، یک دستگاه تریلر حامل مواد مخدر را شناسایی و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی آباده خاطرنشان کرد: در بازرسی از آن خودرو‌، 29‌کیلو و 322‌گرم تریاک کشف و یک نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد.
سرهنگ سمائی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به همراه مواد مکشوفه تحویل مراجع قضائی شد تأکید کرد: مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد و نیروی انتظامی آباده اجازه جولان و سرکشی به سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی نخواهد داد و با آنان برابر قانون برخورد قاطع می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی