[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۹
  • دوره جدید

انتقاد ستاره سابق استقلال از مدیرعامل، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: فکر نمی‌کنم هیچ موقع در حساب باشگاه استقلال 300 میلیارد تومان پول بوده باشد.
شاهین بیانی در خصوص شرایط باشگاه استقلال و مشکلات مالی که گریبانگیر این باشگاه شده، اظهار داشت: استقلال همیشه مشکلات مالی را داشته است. علی فتح الله زاده هم از خانواده استقلال است و با این مشکلات بیگانه نیست.
پیشکسوت استقلال در مورد اینکه فتح الله زاده معتقد است چند مسئول باشگاه به او اطمینان دادند پول در حساب باشگاه وجود دارد و بعد از اینکه کارش را شروع کرده متوجه شده پولی وجود ندارد، گفت: مگر می‌شود کسی مدیریت باشگاه استقلال را قبول کند، از این خانواده باشد و مشکلات را نداند؟ مشکلات مالی همیشه در استقلال وجود داشته است. فکر نمی‌کنم هیچ موقع در حساب باشگاه استقلال 300 میلیارد تومان پول بوده باشد. طبیعی نیست با این بدهی‌هایی که استقلال دارد، یک نفر قبول کند در حساب باشگاه 300 میلیارد پول است.
وی افزود: باشگاه استقلال متعلق به وزارت ورزش است. هنوز شرایط به گونه‌ای نیست که بگوییم باشگاه دست هواداران است یا درآمدهای بورسی آن قدر بالا بوده که باشگاه بتواند خودش را تأمین کند. بنابراین مشکلات مالی را باید وزارت ورزش حل کند و فتح الله زاده هم به امور تیم برسد. فکر نمی‌کنم مشکلات مالی باشگاه امسال حل شود که فتح الله زاده بخواهد به دنبال آن باشد.
بیانی در خصوص اینکه علاوه بر دغدغه‌ پرونده‌های خارجی مانند استراماچونی، محبی، میلیچ و پادوانی، بحث پرداخت مطالبات بازیکنان فعلی تیم هم وجود دارد، گفت: از زمانی که به یاد دارم این مشکلات همیشه در استقلال بوده ولی اینکه الان بخواهیم بگوییم مشکلات مالی به تیم ضربه می‌زند، مورد قبول هوادار نیست، هوادار از تیم قهرمانی می‌خواهد. فتح الله زاده قبلاً هم مدیریت این باشگاه را بر عهده داشته و با این مشکلات آشناست. در مورد مشکل مالی، وزارت ورزش باید یک بار برای همیشه حساب بدهی‌ها را صفر کند و دست هر مدیری می‌دهد از او کار بخواهد. درآمدزایی یک باشگاه از اسپانسر، تبلیغات محیطی و... می‌تواند مسائل مالی را حل کند.
وی در مورد اینکه باشگاه استقلال در کنار تلاش برای جذب اسپانسر، به دنبال گرفتن وام 200 میلیاردی است و برخی شایعات می‌گویند در صورت تأمین نشدن منابع مالی مدیرعامل استعفا می‌دهد، عنوان کرد: فکر می‌کنم فتح الله زاده این کار را نمی‌کند. وقتی این مسئولیت را قبول می‌کند مشکلات مالی را هم می‌داند ولی در کل، این مسئله هر چه سریع‌تر روشن شود، به نفع تیم است.
بیانی در مورد شرایط تیمی ‌استقلال پس از یک شکست دوستانه مقابل هوادار و اینکه آیا روند خوب امتیازگیری آبی‌ها با شروع مجدد لیگ و در بازی دربی ادامه خواهد داشت، گفت: دربی مهمترین بازی و مهمترین مسئله استقلال است. همیشه بعد از دربی اگر تیم نتیجه نگرفته باشد، مشکلات استقلال زیاد شده است. قبل از دربی بهتر است کمتر به مسائل دیگر پرداخته شود. استقلال نیاز به آرامش دارد. اینکه قبل از دربی می‌گوییم استقلال مشکل مالی دارد، فقط افکار هوادار را به هم می‌ریزیم. باید اجازه بدهیم استقلال این بازی را با آرامش پشت سر بگذارد. حساسیت‌های این بازی نیز به خاطر موقعیت جدولی دو تیم بیشتر شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی