[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

انهدام باند سارقان محموله در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای 2‌نفره باند سارقان و کشف 20‌فقره سرقت محموله در شهرستان شیراز خبر داد.
سرهنگ فرج شجاعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در‌پی وقوع چند فقره سرقت برنج، گوشت، پارچه و‌... از خودروهای عبوری در محور جهرم، خفر و سروستان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: در بررسی‌های انجام گرفته توسط مأموران مشخص شد سارقان با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری در شب و به‌صورت چراغ خاموش ضمن نزدیک شدن به کامیون‌های عبوری، از آنها بالا رفته و با پاره کردن چادر، اقدام به‌سرقت محموله می‌کرده‌اند.
رئیس پلیس آگاهی استان تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی و انجام گشت‌های محسوس و نامحسوس در این خصوص 2‌نفر از سارقان که با یک دستگاه پژو 405 در حال طی طریق بودند شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.
سرهنگ شجاعی با بیان اینکه سارقان تا‌کنون به 20‌فقره سرقت برنج، گوشت ، پارچه و‌... از کامیون‌های عبوری اقرار کرده‌اند خاطر‌نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند. 
این مقام انتظامی با اشاره به این‌که تحقیقات تکمیلی پلیس در‌خصوص کشف سرقت‌های احتمالی دیگر از این سارقان ادامه دارد عنوان داشت: شهروندان هشدارهای پیشگیرانه پلیس در رابطه با انواع سرقت را جدی بگیرند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را از طریق تلفن110 به پلیس اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی