[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

زیرساخت‌های گردشگری فارس تقویت می‌شود، روزنامه شیراز نوین

دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور امروز به شیراز سفر می‌کند تا ضمن بازدید از زیرساخت‌های گردشگری در محور جهانی ساسانی فارس فعالیت‌های صورت گرفته در این محور را نیز مورد بررسی قرار دهد. 
دراین رابطه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس با اشاره به حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور به استان فارس گفت: دکتر علی اصغر مونسان دوشنبه و سه‌شنبه این هفته مهمان فارسی‌هاست و  تاکنون قرار است وی در سفر دو روزه خود به استان از ظرفیت‌ها و جاذبه‌های تاریخی و گردشگری شیراز و فیروزآباد بازدید کند. 
به گزارش روابط عمومی ‌میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس مصیب امیری با بیان اینکه یکی از برنامه‌های سفر معاون رئیس جمهور به استان فارس بازدید از آثار محور جهانی ساسانی فارس در شهرستان فیروزآباد است افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته دوشنبه دکتر مونسان و هیئت همراه به شهرستان فیروزآباد سفر می‌کنند و در این سفر از نزدیک با روند فعالیت‌های زیرساختی صورت گرفته در این محور جهانی آشنا می‌شوند.
وی ادامه داد: همچنین در سفر معاون رئیس‌جمهور قصد داریم تا مسیرهای گردشگری این محور و زیرساخت‌های موجود در شهرستان فیروزآباد معرفی شود و برنامه‌ریزی برای جاگیری این محور در بسته سفر گردشگران قرار گرفته است. مدیرکل میراث فرهنگی فارس با بیان اینکه زیرساخت‌های گردشگری در محور جهانی ساسانی فارس درحال تکمیل است افزود: این محور که به تازگی در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است آثاری از شهرستان‌های کازرون، فیروزآباد و سروستان را دربرمی‌گیرد که این آثار قدمت ساسانی دارند.
بنابراین گزارش دکتر مونسان و هیئت همراه در سفر دو روزه خود به استان فارس دیدار و گفتگوی صمیمانه با فعالان گردشگری استان نیز خواهند داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی