[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

«روز لیلا» کلید خورد، روزنامه شیراز نوین

شرکت فیلمسازی هفت جام هنر پارسیان به کارگردانی حسین قاسمی جامی و تهیه کنندگی یعقوب مقدم نیا و محمدرضا دهقانی، ساخت فیلم تلویزیونی «روز لیلا» را آغاز کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، فیلم تلویزیونی «روز لیلا» به کارگردانی حسین قاسمی جامی و تهیه کنندگی یعقوب مقدم نیا و محمدرضا دهقانی و مجری طرح شرکت فیلمسازی هفت جام هنر پارسیان در شیراز کلید خورد که این اثر با هنرمندی شیرین بینا و بهزاد رحیم خانی و... در حال ساخت است.
روز لیلا یک درام اجتماعی و تأثیرگذار در باب زندگی زنی زجر کشیده، لیلا نماد زنان قدرتمند جامعه امروز ایران ما به شمار می‌رود. این قصه سعی می‌کند تمام دلاوری‌ها و فداکاری‌های این زن را به تصویر بکشد.
عوامل و دست اندرکاران این پروژه را در حوزه دستیار کارگردان و برنامه ریز، میلاد حاجی زاده، تصویربردار میلاد خدر ، طراح و اجرای گریم نادیا امیری، مدیر تولید ناصر سهرابی ، عکاس مینا سلمانی، منشی صحنه طاهره شریفی، طراح صحنه و لباس سمیه همایون برعهده دارند.
روز لیلا، با حضور شیرین بینا جلو دوربین می‌رود و حسین قاسمی جامی نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون کارگردانی را مدیریت می‌کند. اثر یادشده، یک درام اجتماعی و تأثیرگذار در باب زندگی زنی زجرکشیده لیلا نماد زنان قدرتمند جامعه امروز ایران ما به شمار می‌رود. این قصه سعی می‌کند تمام دلاوری‌ها و فداکاری‌های این زن را به تصویر بکشد.
فیلم تلوزیونی روز لیلا، به کارگردانی حسین قاسمی جامی و تهیه کنندگی یعقوب مقدم نیا، محمدرضا دهقانی به مجری طرح شرکت فیلم سازی هفت جام هنر پارسیان در شیراز کلید خورده و با بازی شیرین بینا و حسین فردین مهر و دیگر بازیگران استان فارس، است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی