[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

برگزاری کارگاه آموزشی در آبفا روستایی فارس، روزنامه شیراز نوین

کارگاه آموزشی برون سپاری خدمات فروش و پس از فروش اداره خدمات مشترکین شرکت آبفا روستایی فارس با حضور دفاتر ICT روستایی برگزار شد.
در این کارگاه یک روزه که با هدف برون سپاری خدمات فروش و پس از فروش اداره خدمات مشترکین شرکت آبفا روستایی فارس و با حضور مهندس رمضانی (رئیس اداره مشترکین و درآمد آبفا روستایی استان فارس)، مهندس فارسی (مدیر امور آبفا روستایی شهرستان شیراز)، مهندس جعفری (رئیس اداره امور مشترکین امور آبفا روستایی شیراز) و تنی چند از کارشناسان امور مشترکین مرکز استان و جمعی از مسئولان دفاتر ICT روستایی شهرستان شیراز در محل سالن کنفراس امور آبفا روستایی شیراز برگزار شد، رئیس اداره مشترکین و درآمد آبفا روستایی استان فارس به تشریح اهداف و کلیات طرح برون سپاری خدمات فروش و پس از فروش خدمات مشترکین پرداخت. 
مهندس رمضانی، ضمن بیان این مطلب که ارائه خدمات غیرحضوری گامی در جهت تحقق دولت الکترونیک می‌باشد، افزود که اجرای این طرح موجب تسهیل و تسریع در امر خدمت رسانی به مشترکین می‌گردد و از مشکلات و زحمات عدیده که روستاییان به ازای مراجعه مستقیم به ادارات و دفاتر شرکت آبفاروستایی متحمل می‌شوند، می‌کاهد. از این پس، همه مشترکین می‌توانند با ورود به سامانه خدمات فروش و پس از فروش اداره خدمات مشترکین شرکت آبفا روستایی فارس، به آدرس www.moshtarakin.abfar-fars.ir با استفاده از رایانه شخصی، تبلت یا گوشی همراه خود، از تمامی خدمات قابل ارائه بهره مند شوند. 
وی همچنین با اشاره به ایجاد فضای رقابتی که در خدمت رسانی الکترونیکی ایجاد شده است، از دفاتر ICT روستایی خواست تا به نحو احسن نسبت به بالابردن کیفیت خدمات غیرحضوری و جلب رضایت مشترکین آبفا روستایی اقدام نمایند. وی در ادامه با توجه به آمادگی همه زیرساخت‌های لازم جهت اجرایی شدن این طرح، خبر داد که در سطح کشور، شرکت آبفاروستایی استان فارس پیشگام در ارائه خدمات الکترونیک به مشترکین می‌باشد.  در ادامه این نشست آموزش‌های لازم در خصوص نحوه انجام صحیح خدمات فروش و پس از فروش از جمله فرآیندهای خرید انشعاب، پرداخت و تصفیه قبوض، تغییر نام توسط مهندس برزگر، کارشناس امور مشترکین آبفا روستایی استان فارس برای مسئولان دفاتر ICT روستایی ارائه شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی