[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

راه و شهرسازی برتر جشنواره شهید رجایی شد، روزنامه شیراز نوین

دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان فارس موفق به کسب عناوین دستگاه برتر و راه و شهرسازی فارس نیز موفق به کسب رتبه نخست در شاخص عمومی ‌و دستگاه برتر شد. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و ارتباطات راه و شهرسازی فارس، مهندس فیروز تکاور مدیرکل راه و شهرسازی فارس و رئیس شورای حمل و نقل استان فارس گفت: همه ساله به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌و ملت شریف ایران و نهادینه کردن و ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آنها با استفاده از آیین‌نامه اجرایی مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل اجرایی مربوطه درخصوص ارزیابی عملکرد سال مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و دستگاه‌های برتر انتخاب می‌شوند. وی اضافه کرد: دستگاه‌های زیرمجموعه راه و شهرسازی در استان فارس با عملکرد خوب خود و تلاش و کوشش مدیران و کارمندان ادارات مربوطه توانستند در این جشنواره بدرخشند و عملکرد خوبشان مورد تقدیر قرار گرفت. مهندس تکاور تصریح کرد: در این جشنواره اداره کل راه و شهرسازی  موفق به کسب رتبه نخست در شاخص عمومی، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس در محور ارتقای سطح کیفی از سال 95 نسبت به 96 موفق به کسب عنوان برتر شدند. رئیس شورای حمل و نقل استان فارس اذعان داشت: اداره کل راه آهن استان نیز موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در محور میز خدمت و اداره کل آزمایشگاه مکانیک خاک استان  نیز در محور دولت الکترونیک موفق به کسب عنوان دستگاه برتر شد.
او متذکر شد: اداره کل هواشناسی فارس در شاخص اختصاصی عنوان دستگاه برتر را به خود اختصاص داد و اداره کل راه و شهرسازی لارستان هم در محور اقتصاد مقاومتی عنوان دستگاه برتر را کسب کرد.
شایان ذکر است که مراسم تقدیر و تجلیل از دستگاه‌های برتر در استانداری فارس با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان فارس، مدیرکل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دیگر مسئولین استانی برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی